WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

23,89 zł z VAT 19,42 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

17,37 zł z VAT 14,12 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

16,69 zł z VAT 13,57 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

18,57 zł z VAT 15,10 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0.5m

16,26 zł z VAT 13,22 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

15,77 zł z VAT 12,82 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 200m G657A2

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 30m

131,70 zł z VAT 107,07 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator