WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

21,77 zł z VAT 17,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

18,87 zł z VAT 15,34 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

21,72 zł z VAT 17,66 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator