WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

21,87 zł z VAT 17,78 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 7m G657A2

14,02 zł z VAT 11,40 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

26,74 zł z VAT 21,74 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator