WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

17,50 zł z VAT 14,23 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik zasilacz 48V 1.46A (48POW)

68,61 zł z VAT 55,78 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

16,32 zł z VAT 13,27 zł netto

szt

Maszt Segmentowy 100, męski/żeński

Maszt Segmentowy 100, męski/żeński

Maszt stalowy, cynkowany galwanicznie, posiada przetłoczenia pozwalające solidnie łączyć maszty ze sobą.

48,95 zł z VAT 39,80 zł netto

szt

Przewód telefoniczny, czarny 100 m

55,35 zł z VAT 45,00 zł netto

szt

Półka do szafy 19", wysuwana, 600mm

125,50 zł z VAT 102,03 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 1m

7,63 zł z VAT 6,20 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 5m

35,71 zł z VAT 29,03 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator