WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

19,18 zł z VAT 15,59 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

17,82 zł z VAT 14,49 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

20,82 zł z VAT 16,93 zł netto

szt

Półka do szafy 19", wysuwana, 600mm

125,50 zł z VAT 102,03 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

64,85 zł z VAT 52,72 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 1m

24,33 zł z VAT 19,78 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 20m

105,25 zł z VAT 85,57 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator