WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

18,65 zł z VAT 15,16 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

szt

MikroTik RB951Ui-2HnD

MikroTik RB951Ui-2HnD

Bezprzewodowy router/access point oparty na procesorze Atheros 600MHz. Praca w paśmie 2,4 GHz, 5x portów fast Ethernet, 1x port USB, moc nadawcza 1W (30 dBm), anteny 2x2 MIMO o zysku 2,5 dBi

Producent: MikroTik

215,11 zł z VAT 174,89 zł netto

szt

Przewód telefoniczny, czarny 100 m

35,06 zł z VAT 28,50 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 2m

9,20 zł z VAT 7,48 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 20m

39,26 zł z VAT 31,92 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 70m G657A2

78,97 zł z VAT 64,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator