WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

18,17 zł z VAT 14,77 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

55,79 zł z VAT 45,36 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi CloudKey (UCK-G2)

Ubiquiti UniFi CloudKey (UCK-G2)

Zintegrowany komputer i kontroler programowy do konfiguracji sieci za pomocą Bluetooth z aplikacją mobilną UniFi

Producent: Ubiquiti

811,92 zł z VAT 660,10 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Obudowa ze stelażem zapasu kabla ZK-50/50/20

223,00 zł z VAT 181,30 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 5m

21,29 zł z VAT 17,31 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

21,76 zł z VAT 17,69 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 3m

31,02 zł z VAT 25,22 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 20m G657A2

41,33 zł z VAT 33,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator