WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (żółty)

1,39 zł z VAT 1,13 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patch Cable proste z końcówką RJ45 na kablu sieciowym UTP kat. 5e.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2x porty Gigabit Ethernet

Producent: MikroTik

322,51 zł z VAT 262,20 zł netto

szt

Przewód UTP Seven, kat.5e, 1m, zewnętrzny

Przewód UTP Seven, kat.5e, 1m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków

Producent: Seven

1,92 zł z VAT 1,56 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi Switch Lite 16 PoE (USW-Lite-16-PoE)

Ubiquiti UniFi Switch Lite 16 PoE (USW-Lite-16-PoE)

Zarządzalny switch warstwy 2, z 16x portami Gigabit Ethernet (w tym 8x portów PoE+ 802.3af/at o mocy 30W na port)

Producent: Ubiquiti

954,84 zł z VAT 776,29 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

38,75 zł z VAT 31,50 zł netto

szt

MikroTik PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

MikroTik PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

5 gigabitowych portów Ethernet, SFP, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

420,89 zł z VAT 342,19 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord UTP kat.6 30m (szary)

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

szt

Patchcord STP kat.5e 20m (szary)

Patchcord STP kat.5e 20m (szary)

Patchcord ekranowany

26,43 zł z VAT 21,49 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator