WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (żółty)

1,39 zł z VAT 1,13 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patch Cable proste z końcówką RJ45 na kablu sieciowym UTP kat. 5e.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.6 1m (szary)

2,68 zł z VAT 2,18 zł netto

szt

Pigtail RP-SMA Flex-guide 6GHz 0.5m (ACRPSMA)

31,57 zł z VAT 25,67 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (szary)

1,81 zł z VAT 1,47 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (biały)

1,48 zł z VAT 1,20 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

43,94 zł z VAT 35,72 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord UTP kat.5e 10m (czerwony)

8,12 zł z VAT 6,60 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 3m (żółty)

Patchcord STP kat.6 3m (żółty)

Patchcord ekranowany

7,11 zł z VAT 5,78 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator