WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 30m G657A2

Producent: Opto

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 30m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt kablowy KO4, na przewód okrągły ø 4 mm

6,15 zł z VAT 5,00 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m

4,77 zł z VAT 3,88 zł netto

szt

Zasilacz (POE-24-12W) PoE 24V 0.5A

Zasilacz (POE-24-12W) PoE 24V 0.5A

Adapter PoE dla sprzętu zasilanego 24 V (np. RouterBoard, Alix, WispStation, Bullet oraz innych).

Producent: Ubiquiti Networks

33,48 zł z VAT 27,22 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 2m (biały)

2,44 zł z VAT 1,98 zł netto

szt

Hak nakrętkowy Ø12

10,46 zł z VAT 8,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 10m

32,62 zł z VAT 26,52 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m G657A2

45,53 zł z VAT 37,02 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator