WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Koszulka T-Shirt MikroTik M (MTTS-M)

Producent: MikroTik

32,74 zł z VAT 26,62 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Koszulka "MikroTik" w rozmiarze M.

Szerokość:
53,5 cm
Długość:
72,0 cm

Szerokość - pod pachami, wymiar od krawędzi do krawędzi odzieży tuż pod rękawami.
Długość - od najwyższego punktu łopatki do dolnej krawędzi odzieży.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Injector PoE (prod. Cz) 15 cm

14,43 zł z VAT 11,73 zł netto

szt

Uchwyt satelitarny 38/400/250 (4 otwory)

29,15 zł z VAT 23,70 zł netto

szt

UPLink EPON ONU EP101Z 1x GbE 1x SC/PC

80,05 zł z VAT 65,08 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 10km

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 10km

Wkładka SFP/SFP+/SFP28 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2004-1G-12S+2XS

Producent: MikroTik

667,03 zł z VAT 542,30 zł netto

szt

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

80,05 zł z VAT 65,08 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator