WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Koszulka T-Shirt Mikrotik XXL (MTTS-XXL)

Producent: MikroTik

25,39 zł z VAT 20,64 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Koszulka "MikroTik" w rozmiarze XXL.

Szerokość:
64,0 cm
Długość:
79,0 cm

Szerokość - pod pachami, wymiar od krawędzi do krawędzi odzieży tuż pod rękawami.
Długość - od najwyższego punktu łopatki do dolnej krawędzi odzieży.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory)

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

Uchwyt antenowy 25/200/200 (2 otwory)

9,59 zł z VAT 7,80 zł netto

szt

Opaska zaciskowa czarna 2.5mm x 20cm

Opaska zaciskowa czarna 2.5mm x 20cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

5,66 zł z VAT 4,60 zł netto

szt

Koszulka T-Shirt Mikrotik M (MTTS-M)

25,39 zł z VAT 20,64 zł netto

szt

RouterBoard SXT LTE kit (RBSXTR&R11e-LTE)

RouterBoard SXT LTE kit (RBSXTR&R11e-LTE)

SXT 2G/3G/4G/LTE CPE, antena o zysku 9dBi, 2x porty Ethernet, 2x sloty miniSIM, procesor 650MHz, 64MB pamięci RAM, PoE, PSU, RouterOS L3

Producent: MikroTik

465,16 zł z VAT 378,18 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Koszulka T-Shirt Mikrotik S (MTTS-S)

25,39 zł z VAT 20,64 zł netto

szt

SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1530nm, 10KM, DDM (S+C53DLC10D)

732,98 zł z VAT 595,92 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator