WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Uchwyt montażowy RB4011 rackmount ears (K-65)

Producent: MikroTik

20,92 zł z VAT 17,01 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik rackmount ears K-65 to popularne "uszy" montażowe do szaf Rack. Mocowanie rack przeznaczone jest dla urządzeń z serii RB4011.

Uchwyty montażowe pasują do urządzeń RouterBoard RB4011iGS+RM oraz RouterBoard RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN.

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik RB4011iGS+RM

MikroTik RB4011iGS+RM

10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

1 125,45 zł z VAT 915,00 zł netto

Dostępność: Dostawa w drodze

szt

MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

Bezprzewodowy router, pracujący w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie o łącznej prędkości do 2000 Mb/s; 10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

1 413,89 zł z VAT 1 149,50 zł netto

Dostępność: Dostawa w drodze

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Bateria Philips 6LR61E1B/10 Ultra Alkaline (9V)

12,30 zł z VAT 10,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem, wtyk UPS C14

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem, wtyk UPS C14

Listwa zasilająca z 9 gniazdami z wyłącznikiem przeznaczona do montażu w szafach 19" i wtykiem UPS

Producent: brak danych

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD)

MikroTik SXTsq 5 ac (RBSXTsqG-5acD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain, 2x2 MIMO, 802.11ac, gigabitowy port Ethernet

Producent: MikroTik

300,17 zł z VAT 244,04 zł netto

szt

Półka do szafy 19", z otworami, 270 mm, 1U, czarna

49,20 zł z VAT 40,00 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

51,02 zł z VAT 41,48 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik zasilacz 26V 250W do netPower (MTP250-26V94-OD)

MikroTik zasilacz 26V 250W do netPower (MTP250-26V94-OD)

Zasilacz zewnętrzny 26V 250W w solidnej obudowie IP67, do urządzeń z serii netPower

Producent: MikroTik

466,92 zł z VAT 379,61 zł netto

szt

MikroTik Wireless out of band management USB stick (Woobm-USB)

100,06 zł z VAT 81,35 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator