WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Uchwyt montażowy RB4011, rackmount ears (K-65)

Producent: MikroTik

17,13 zł z VAT 13,93 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik rackmount ears K-65 to popularne "uszy" montażowe do szaf Rack. Uchwyty przeznaczone są dla urządzeń z serii RB4011.

Uchwyty montażowe pasują do urządzeń RouterBoard RB4011iGS+RM oraz RouterBoard RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN.

Produkty Pokrewne/Powiązane

RouterBoard RB4011iGS+RM

RouterBoard RB4011iGS+RM

10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

727,82 zł z VAT 591,72 zł netto

szt

RouterBoard RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

RouterBoard RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

Bezprzewodowy router, pracujący w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie o łącznej prędkości do 2000 Mb/s; 10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

937,26 zł z VAT 762,00 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

141,38 zł z VAT 114,94 zł netto

szt

RouterBoard hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)

RouterBoard hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)

2.4/5GHz access point z potrójną polaryzację (MIMO 3x3), 802.11ac/a/n/b/g, 5x gigabitowych portów Ethernet, PoE-out, SFP, USB 2.0 (dysk zewn. lub modem 3G/4G)

Producent: MikroTik

471,25 zł z VAT 383,13 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

727,82 zł z VAT 591,72 zł netto

szt

RouterBoard cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

RouterBoard cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2 gigabitowe porty Ethernet

Producent: MikroTik

251,34 zł z VAT 204,34 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE pasywne / 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 460,87 zł z VAT 1 187,70 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

RF Elements TwistPort Adaptor RBP for RouterBoard

RF Elements TwistPort Adaptor RBP for RouterBoard

Dzięki adapterowi TwistPort™ urządzenia RouterBoard firmy MikroTik są kompatybilne ze wszystkimi antenami TwistPort™.
Wykonany z tworzywa sztucznego ABS.

Producent: RF Elements

204,18 zł z VAT 166,00 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

83,78 zł z VAT 68,11 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator