WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

Producent: MikroTik

1 413,89 zł z VAT 1 149,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostawa w drodze

MikroTik RouterBoard RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN to bezprzewodowy router pracujący w pasmach 2,4GHz i 5GHz jednocześnie. Model został wyposażony w 10 gigabitowych portów Ethernet oraz 1 slot SFP+ (10 Gb/s). Posiada czterordzeniowy procesor AL21400 o taktowaniu 1,4 GHz (ten sam procesor został użyty w RB1100AHx4). Router posiada 1 GB pamięci RAM i 512 MB pamięci wbudowanej (NAND). Natomiast za przełączanie odpowiada switch chip RTL8367SB.

Urządzenie może pracować w pasmach 2,4 GHz i 5 GHz jednocześnie, wykorzystując kolejno technologię 2x2 MIMO oraz 4x4 MIMO. Obsługuje protokoły 802.11 b/g/n (2,4 GHz) i 802.11 a/n/ac (5 GHz). Maksymalna teoretyczna przepustowość transmisji bezprzewodowej wynosi 2000 Mb/s. Posiada 4 zewnętrzne anteny dookólne o zysku 3 dBi każda. Dwie anteny są dwuzakresowe (2,4 i 5 GHz), a pozostałe (również dwie) działają tylko w paśmie 5 GHz.
 
Router zasilany jest poprzez pasywne PoE (18 - 57 V DC) lub gniazdo DC. Dodatkowo posiada wyjście PoE na 10 porcie, a także system RouterOS z licencją Level 5. W zestawie dołączony jest zasilacz 24V, 1.5A (bez PoE injectora). RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN ma obudowę typu desktop.
 
Najważniejsze cechy:
  • 10 gigabitowych portów Ethernet
  • 1 slot SFP+
  • czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz
  • 1GB pamięci RAM
  • switch chip RTL8367SB
  • bezprzewodowy router, pracujący w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie
  • protokoły 802.11 b/g/n oraz 802.11 a/n/ac
  • technologia 2x2 MIMO (dla 2,4 GHz) i 4x4 MIMO (dla 5 GHz)
  • maksymalna teoretyczna przepustowość wifi: 300 Mb/s (2,4 GHz) i 1700 Mb/s (5 GHz)
  • system RouterOS level 5
RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN
 
Procesor
AL21400
Architektura
ARM 32 bit
Taktowanie 
1,4 GHz
Ilość rdzeni
4
Pamięć RAM
1 GB
Pamięć wbudowana
512 MB
Switch chip
RTL8367SB
Porty Ethernet
10 gigabitowych portów Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Sloty SFP+
1
Port serial 
RJ45
Gniazdo DC
Tak, 12 - 57 V DC
Wejście PoE
Tak, port 1, 18 - 57 V DC (pasywne PoE)
Wyjście PoE
Tak, port 10, do 57 V DC (pasywne PoE)
Maksymalny pobór mocy
23 W (samo urządzenie)
44 W używając PoE
Monitorowanie napięcia
Tak
Monitorowanie temperatury PCB
Tak
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 45 st. C
Wymiary
228 x 120 x 30 mm
System operacyjny
RouterOS
Licencja
Level 5
Skład zestawu
Urządzenie, Zasilacz 24 V, 2.5 A, Kabel IEC
 
Właściwości transmisji bezprzewodowej
Pasmo
2,4 GHz
5 GHz
Zakres częstotliwości
2412 - 2484 MHz
5150 - 5875 MHz
Protokoły
802.11b/g/n
802.11a/n/ac
Polaryzacja
2x2 MIMO (dual chain)
4x4 MIMO (quad chain)
Model chipu
R11e-2HnD
QCA-9984
Szerokość wiązki
360°
Zysk energetyczny
3 dBi

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik RB5009UPr+S+IN

NOWOŚĆ!

MikroTik RB5009UPr+S+IN

7x portów Gigabit Ethernet (802.3af/at PoE-out i POE-in), 1x port 2.5 Gb/s (802.3af/at PoE-out i POE-in), 1x slot SFP+ (10 Gb/s), port USB 3.0, 1 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 5

Producent: MikroTik

1 394,09 zł z VAT 1 133,41 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik RB5009UG+S+IN

MikroTik RB5009UG+S+IN

7x portów Gigabit Ethernet, 1x port 2.5 Gb/s, 1x slot SFP+ (10 Gb/s), port USB 3.0, 1 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 5

Producent: MikroTik

1 020,56 zł z VAT 829,72 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Uchwyt montażowy RB4011 rackmount ears (K-65)

Uchwyt montażowy RB4011 rackmount ears (K-65)

Uchwyty montażowe do RB4011.

Producent: MikroTik

20,92 zł z VAT 17,01 zł netto

szt

MikroTik RB4011iGS+RM

MikroTik RB4011iGS+RM

10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

1 125,45 zł z VAT 915,00 zł netto

Dostępność: Dostawa w drodze

szt

Uchwyt montażowy RB4011 wall mount kit (WMK4011)

Uchwyt montażowy RB4011 wall mount kit (WMK4011)

Zestaw do montażu naściennego RB4011.

Producent: MikroTik

55,79 zł z VAT 45,36 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (NSM5) NanoStation M5

Ubiquiti (NSM5) NanoStation M5

Urządzenie standardu 2x2 MIMO DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

455,00 zł z VAT 369,92 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1.5m (fioletowy)

2,94 zł z VAT 2,39 zł netto

szt

MikroTik SXTsq Lite2 (RBSXTsq2nD)

180,10 zł z VAT 146,42 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

51,02 zł z VAT 41,48 zł netto

szt

MikroTik Wireless Wire nRAY (nRAYG-60adpair)

MikroTik Wireless Wire nRAY (nRAYG-60adpair)

Bezprzewodowy link pracujący w paśmie 60 GHz o przepustowości do 2 Gb/s i maksymalnym zasięgu transmisji 1,5 km

Producent: MikroTik

1 457,30 zł z VAT 1 184,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik RB2011L-IN, RB2011iL-IN

MikroTik RB2011L-IN, RB2011iL-IN

5x portów Fast Ethernet, 5x portów Gigabit Ethernet, 64MB pamięci RAM, CPU AR9344 600 MHz, PoE out na 10 porcie, metalowa obudowa typu desktop, RouterOS L4, DEMO

Producent: MikroTik

466,92 zł z VAT 379,61 zł netto

szt

Tenda W18E

Tenda W18E

Gigabitowy bezprzewodowy router hotspot AC1200 z równoważeniem obciążenia pasma

Producent: Tenda

195,00 zł z VAT 158,54 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator