WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

MikroTik RB5009UG+S+IN

Producent: MikroTik

854,95 zł z VAT 695,08 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RB5009UG+S+IN to najwyższej klasy router do domowego laboratorium z interfejsem USB 3.0, portami 1G i 2,5G Ethernet oraz slotem 10G SFP+. 

Router RB5009UG+S+IN posiada 9x portów przewodowych i pełnowymiarowy port USB 3.0. Wyposażony jest w 7x portów Gigabit Ethernet, port 2,5 Gigabit Ethernet oraz slot 10G SFP+. Wszystkie porty są połączone z potężnym układem przełączającym z rodziny Marvell Amethyst z pełną dupleksową linią 10 Gb/s, prowadzącą do czterordzeniowego procesora Marvell Armada ARMv8 1,4 GHz. Zarówno procesor, jak i chip przełącznika znajdują się na spodzie płyty – dzięki czemu obudowa działa jak ogromny radiator.

RB5009UG+S+IN może być zasilany na 3 różne sposoby:
  • Wejście PoE z portu Ethernet #1
  • Gniazdo prądu stałego
  • 2-pinowy terminal znajdujący się na boku obudowy
Router RB5009UG+S+IN wyposażony jest w 1 GB pamięci RAM DDR4 i 1 GB pamięci NAND. Ta kombinacja portów i komponentów, w porównaniu z innymi produktami MikroTika, zapewnia prawie dwukrotnie wyższą wydajność w konfiguracjach z dużym obciążeniem procesora.

Dzięki prostemu zestawowi akcesoriów montażowych można zamontować aż 4 routery RB5009UG+S+IN  w jednej przestrzeni rack 1U. Uchwyt montażowy RB5009 rackmount kit (K-79) jest sprzedawany osobno.

Najważniejsze cechy:
  • 7x portów Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s
  • 1x port 2.5 Gigabit Ethernet 1/2.5 Gb/s
  • 1x slot SFP+ (10 Gb/s)
  • 1x port USB 3.0
  • 4-rdzeniowy procesor Marvell Armada 88F7040 o taktowaniu 1400 MHz
  • 1 GB pamięci RAM DDR4, 1 GB pamięci NAND
  • system RouterOS z licencją Level 5
  • zgodny ze standardem 802.3af/at
  • 3x metody zasilania: PoE-in, DC Jack, terminal 2-pin
RB5009UG+S+IN
Procesor
Marvell Armada 88F7040, 1.4 GHz
Ilość rdzeni procesora
4
Taktowanie
1400 MHz
Architektura CPU
ARM 64bit
Rodzaj pamięci RAM
1 GB DDR4
Pamięć wbudowana
1 GB NAND
Switch chip model
88E6393
Porty gigabit Ethernet
7x 1 Gb/s
1x 2.5 Gb/s
Slot SFP+
1x 10 Gb/s
Port USB
1x (3.0 typ A)
Zakres napięcia wejściowego
24-57 V (PoE in)
24-57 V (DC jack)
24-57 (2-pin terminal)
Zasilacz
24V 1.5A
Certyfikaty
CE, FCC, IC
PoE-in
802.3af/at
Maks. pobór mocy
20 W
14 W (bez obciążenia)
Wymiary
220 x 125 x 22 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 60 st. C
System operacyjny
RouterOS Level 5

Produkty Pokrewne/Powiązane

Uchwyt montażowy RB5009 rackmount kit (K-79)

NOWOŚĆ!

Uchwyt montażowy RB5009 rackmount kit (K-79)

Uchwyt montażowy dla MikroTik RB5009. Pozwala zamontować do 4x routerów RB5009UG+S+IN w jednej przestrzeni montażowej 1U

Producent: MikroTik

27,95 zł z VAT 22,72 zł netto

szt

MikroTik RB4011iGS+RM

MikroTik RB4011iGS+RM

10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

867,15 zł z VAT 705,00 zł netto

Dostępność: Dostawa w drodze

szt

MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

Bezprzewodowy router, pracujący w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie o łącznej prędkości do 2000 Mb/s; 10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

1 041,20 zł z VAT 846,50 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,91 zł z VAT 0,74 zł netto

szt

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Ubiquiti NanoStation Loco M5 (LocoM5)

Dwupolaryzacyjna antena o zysku 13dBi na pasmo 5GHz. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków do 150 Mb/s na odległość do 10 km. DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

288,89 zł z VAT 234,87 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,67 zł z VAT 3,80 zł netto

szt

TP-Link TL-SG116

TP-Link TL-SG116

16-portowy switch gigabitowy.

Producent: TP-Link

245,99 zł z VAT 199,99 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Opaska zaciskowa ślimakowa 25-40 mm

3,69 zł z VAT 3,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

MikroTik PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

5 gigabitowych portów Ethernet, SFP, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

392,37 zł z VAT 319,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

BESTSELLER

MikroTik hAP ac2 (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

Bezprzewodowy router dual band.

Producent: MikroTik

268,21 zł z VAT 218,06 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator