WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+

Producent: MikroTik

2 004,90 zł z VAT 1 630,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+ to wydajny i niedrogi router serii CCR MikroTika. Posiada najmocniejszą jak dotąd wydajność jednordzeniową - 1700 MHz.

Router wyposażony jest w 16x portów Gigabit Ethernet, 2x sloty 10G SFP+, aktywne chłodzenie, dwa redundantne zasilacze oraz posiada najlepszą wydajność pojedynczego rdzenia na wat i najlepszą ogólna wydajność na wat spośród wszystkich urządzeń CCR. Doskonale sprawdzi się w większości sieci internetowych. Jak wszystkie urządzenia CCR, posiada klasyczną białą obudowę rack 1U, dostosowaną do montażu w szafie rack 19" (w zestawie znajdują się uszy).

Podobnie jak inne modele z serii CCR2004, CCR2004-16G-2S+ jest również wyposażony w procesor Annapurna Labs Alpine v2 z 4x 64-bitowymi rdzeniami ARMv8-A Cortex-A57 pracującymi z częstotliwością 1,7 GHz. Czym się wyróżnia? Ten potężny router pokonuje wszystkie poprzednie modele CCR w wydajności jednordzeniowej, a to jest najważniejszy aspekt, jeśli chodzi o skomplikowane operacje oparte na przetwarzaniu na połączenie. Każda grupa 8 portów Gigabit Ethernet jest podłączona do oddzielnego układu przełączników rodziny Marvell Amethyst. Każdy układ przełącznika ma pełnodupleksową linię 10 Gb/s podłączoną do procesora. To samo dotyczy każdego slotu SFP+ – oddzielnej linii pełnodupleksowej 10 Gb/s. Płyty są dostarczane z 4 GB pamięci RAM DDR4 i 128 MB pamięci NAND. CCR posiada system RouterOS z licencją Level 6. Pod względem wydajności CCR2004-16G-2S+ jest na równi z renomowanymi routerami CCR1009 oraz CCR1016
 
CCR posiada dwa wbudowane zasilacze AC (100 - 240 V), które mogą działać redundantnie w trybie fail-over - po awarii jednego zasilacza uruchamia się drugi. Maksymalny pobór mocy wynosi 48 W, co jest bardzo dobrym wynikiem biorąc pod uwagę wydajność oferowanego routera.

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+ jest jedną z najtańszych opcji na rynku - nie tylko w serii CCR, ale ogólnie na rynku.
 
Najważniejsze cechy:
  • 16x portów Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb/s
  • 2x sloty SFP+ (10 Gb/s)
  • 1x port USB 3.0
  • 1x port konsolowy RJ-45
  • 4-rdzeniowy procesor AL32400 o taktowaniu 1700 MHz
  • 4 GB pamięci RAM DDR4
  • 2x wbudowane zasilacze AC
  • system RouterOS z licencją Level 6
CCR2004-16G-2S+
Procesor
Annapurna Alpine AL32400 Cortex A57
Ilość rdzeni procesora
4
Taktowanie
1700 MHz
Architektura CPU
ARM 64bit
Rodzaj pamięci RAM
4 GB DDR4
Pamięć wbudowana
128 MB NAND
Switch chip model
88E6191X, 88E619X
Porty gigabit Ethernet
16x 1 Gb/s
Sloty SFP+
2x 10 Gb/s
Port USB
1x (3.0 typ A)
Zakres napięcia wejściowego
100 - 240 V AC
50/60 Hz
Zasilacze
2x
Maks. pobór mocy
48 W
35 W (bez obciążenia)
Wymiary
443 x 210 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -20 do 60 st. C
System operacyjny
RouterOS Level 6

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+PC

NOWOŚĆ!

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+PC

16x portów Gigabit Ethernet, 2x sloty SFP+ (10 Gb/s), port konsolowy RJ-45, zasilanie 36-57 V, 4 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 6, chłodzenie pasywne

Producent: MikroTik

1 921,60 zł z VAT 1 562,28 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-2XS-PCIe

NOWOŚĆ!

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-2XS-PCIe

Karta sieciowa z 4-rdzeniowym procesorem ARMv8 64-bit AL52400, 4GB pamięci RAM, 2x slotami 25G SFP28, 1x portem Gigabit Ethernet i systemem RouterOS L6

Producent: MikroTik

895,69 zł z VAT 728,20 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR2116-12G-4S+

NOWOŚĆ!

MikroTik Cloud Core Router CCR2116-12G-4S+

13x portów Gigabit Ethernet, 4x sloty SFP+ (10 Gb/s), slot PCIe M.2, 2x zasilacze redundantne, 16GB pamięci RAM DDR4, 16-rdzeniowy CPU AL73400 2 GHz, RouterOS level 6

Producent: MikroTik

4 501,80 zł z VAT 3 660,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik zasilacz Hot Swap 12V 60W do CCR2004-16G-2S+ (G1040A-60WF)

NOWOŚĆ!

210,70 zł z VAT 171,30 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS

1x gigabitowy port Ethernet, 12x slotów SFP+ (10 Gb/s) oraz 2x sloty SFP28 (25 Gb/s), 2x zasilacze redundantne, 4 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 6

Producent: MikroTik

2 632,20 zł z VAT 2 140,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord STP kat.6 1m (szary)

Patchcord STP kat.6 1m (szary)

Patchcord ekranowany

4,58 zł z VAT 3,72 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m G657A2

20,10 zł z VAT 16,34 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP+)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP+)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 0.5m

Producent: Ubiquiti Networks

74,42 zł z VAT 60,50 zł netto

szt

PowerWalker VI 1200 RLE

PowerWalker VI 1200 RLE

UPS o mocy 2200VA/1320W wyposażony w 4x IEC, USB (HID), RS-232, do montażu w szafach RACK 19".

Producent: PowerWalker

1 425,45 zł z VAT 1 158,90 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 5km, TX1310, DDM

90,84 zł z VAT 73,85 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

317,96 zł z VAT 258,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE+ 802.3af/at

Producent: MikroTik

2 442,17 zł z VAT 1 985,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator