WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS

Producent: MikroTik

2 632,20 zł z VAT 2 140,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS+ to pierwszy router II serii CCR MikroTika. Posiada najmocniejszą jak dotąd wydajność jednordzeniową - 1700 MHz. Zapewnia niewiarygodne wyniki w pojedynczym tunelu (do 3,4 Gb/s) i przetwarzaniu BGP. Wyposażony jest w 1x gigabitowy port Ethernet, 12x slotów SFP+ (10 Gb/s) oraz 2x sloty SFP28 (25 Gb/s). Doskonale sprawdzi się w większości sieci internetowych. Obudowa dostowana jest do montażu w szafie rack 19" (w zestawie znajdują się uszy).
 
CCR2004-1G-12S+2XS+ posiada porty: 1G, 10G oraz 25G. W połączeniu z innymi wieloportowymi urządzeniami MikroTika, jak CRS317-1G-16S+RMCRS312-4C+8XG-RM i CRS326-24S+2Q+RM, konfiguracja sieci nie zna granic. Pod względem wydajności CCR2004-1G-12S+2XS jest na równi z renomowanymi routerami CCR1009 oraz CCR1016. Dzięki rozbudowanej konfiguracji portów nowy CCR2004-1G-12S+2XS jest idealnym dodatkiem do każdego profesjonalnego arsenału sieciowego.

Najnowszy Cloud Core Router wyposażony jest w procesor o najwyższym taktowaniu spośród całej gamy produktów MikroTika. Procesor Annapurna Alpine AL32400 Cortex A57 posiada 4 rdzenie, każdy o taktowaniu 1700 MHz. Dzięki temu idealnie nadaje się do BGP i połączeń VPN z wykorzystaniem jednego tunelu. Zastosowano 4 GB pamięci RAM typu DDR4, szybszą niż starsze standardy. CCR posiada system RouterOS z licencją Level 6.
 
CCR posiada dwa wbudowane zasilacze AC (100 - 240 V), które mogą działać redundantnie w trybie fail-over - po awarii jednego zasilacza uruchamia się drugi. Maksymalny pobór mocy wynosi 49 W, co jest bardzo dobrym wynikiem biorąc pod uwagę wydajność oferowanego routera.

Najważniejsze cechy:
  • 12x slotów SFP+ (10 Gb/s)
  • 2x sloty SFP28 (25 Gb/s)
  • 1x gigabitowy port Ethernet
  • 4-rdzeniowy procesor AL32400 o taktowaniu 1700 MHz
  • 4 GB pamięci RAM DDR4
  • 2x wbudowane zasilacze AC
  • system RouterOS z licencją Level 6
CCR2004-1G-12S+2XS
Procesor
Annapurna Alpine AL32400 Cortex A57
Ilość rdzeni procesora
4
Taktowanie
1700 MHz
Pamięć RAM
RouterOS v6: 1792 MB ECC
RouterOS v7: 4 GB ECC
Rodzaj pamięci RAM
4 GB DDR4
Pamięć wbudowana
128 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
NAND
Porty gigabit Ethernet
1x 1 Gb/s
Sloty SFP+
12x 10 Gb/s
Sloty SFP28
2x 25 Gb/s
Zakres napięcia wejściowego
100 - 240 V AC
Zasilacze
2x
Maks. pobór mocy
49 W
Wymiary
443 x 224 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -20 do 60 st. C
System operacyjny
RouterOS Level 6

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-2XS-PCIe

NOWOŚĆ!

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-2XS-PCIe

Karta sieciowa z 4-rdzeniowym procesorem ARMv8 64-bit AL52400, 4GB pamięci RAM, 2x slotami 25G SFP28, 1x portem Gigabit Ethernet i systemem RouterOS L6

Producent: MikroTik

895,69 zł z VAT 728,20 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+

NOWOŚĆ!

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+

16x portów Gigabit Ethernet, 2x sloty SFP+ (10 Gb/s), port USB 3.0, 2x zasilacze redundantne, 4 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 6

Producent: MikroTik

2 004,90 zł z VAT 1 630,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 10km

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 10km

Wkładka SFP/SFP+/SFP28 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2004-1G-12S+2XS

Producent: MikroTik

591,26 zł z VAT 480,70 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 60m G657A2

72,32 zł z VAT 58,80 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D-D v3.0 Typ-A (24/48J 4xP037)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D-D v3.0 Typ-A (24/48J 4xP037)

Typ-A z mocowaniem na ścianę (D-D z uszczelnieniem mechanicznym).

Producent: Tracom

133,58 zł z VAT 108,60 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-nanoHD) UniFi NanoHD

Ubiquiti (UAP-nanoHD) UniFi NanoHD

Unifi Access Point, który ma nowy standard Wave2, a także 4x4 MU-MIMO i zasięg 122 metrów. Przeznaczone jest do użytku wewnątrz pomieszczeń. Osiąga prędkość 1733 Mb/s (w sieci 5 GHz) i 300 Mb/s (2,4 GHz).

Producent: Ubiquiti Networks

806,81 zł z VAT 655,94 zł netto

szt

Huawei ONT HG8010H (GPON/EPON)

Huawei ONT HG8010H (GPON/EPON)

1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/UPC

Producent: Huawei

92,25 zł z VAT 75,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Światłowód ZTT 12J uniwersalny, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 60m

Światłowód ZTT 12J uniwersalny, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D, span 60m

Światłowód uniwersalny z tubą ochronną, SPAN do 60m

Producent: ZTT

1,54 zł z VAT 1,25 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Metal 52 ac (RBMetalG-52SHPacn)

MikroTik Metal 52 ac (RBMetalG-52SHPacn)

2.4/5GHz (punkt dostępowy, połączenia punkt-punk, urządzenie klienckie), standard AC, zintegrowane anteny dookólne o zysku 6dBi / 8dBi (2,4 GHz / 5 GHz), złącze N męskie

Producent: MikroTik

490,75 zł z VAT 398,98 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Wireless Wire (RBwAPG-60adkit)

MikroTik Wireless Wire (RBwAPG-60adkit)

Wspiera standard 802.11ad i pracuje w paśmie 60 GHz. Zestaw dwóch urządzeń wAP 60G (RBwAPG-60ad)

Producent: MikroTik

839,59 zł z VAT 682,59 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator