WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS

Producent: MikroTik

2 206,68 zł z VAT 1 794,05 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS+ to pierwszy router II serii CCR MikroTika. Posiada najmocniejszą jak dotąd wydajność jednordzeniową - 1700 MHz. Zapewnia niewiarygodne wyniki w pojedynczym tunelu (do 3,4 Gb/s) i przetwarzaniu BGP. Wyposażony jest w 1x gigabitowy port Ethernet, 12x slotów SFP+ (10 Gb/s) oraz 2x sloty SFP28 (25 Gb/s). Doskonale sprawdzi się w większości sieci internetowych. Obudowa dostowana jest do montażu w szafie rack 19" (w zestawie znajdują się uszy).
 
CCR2004-1G-12S+2XS+ posiada porty: 1G, 10G oraz 25G. W połączeniu z innymi wieloportowymi urządzeniami MikroTika, jak CRS317-1G-16S+RMCRS312-4C+8XG-RM i CRS326-24S+2Q+RM, konfiguracja sieci nie zna granic. Pod względem wydajności CCR2004-1G-12S+2XS jest na równi z renomowanymi routerami CCR1009 oraz CCR1016. Dzięki rozbudowanej konfiguracji portów nowy CCR2004-1G-12S+2XS jest idealnym dodatkiem do każdego profesjonalnego arsenału sieciowego.

Najnowszy Cloud Core Router wyposażony jest w procesor o najwyższym taktowaniu spośród całej gamy produktów MikroTika. Procesor Annapurna Alpine AL32400 Cortex A57 posiada 4 rdzenie, każdy o taktowaniu 1700 MHz. Dzięki temu idealnie nadaje się do BGP i połączeń VPN z wykorzystaniem jednego tunelu. Zastosowano 4 GB pamięci RAM typu DDR4, szybszą niż starsze standardy. CCR posiada system RouterOS z licencją Level 6.
 
CCR posiada dwa wbudowane zasilacze AC (100 - 240 V), które mogą działać redundantnie w trybie fail-over - po awarii jednego zasilacza uruchamia się drugi. Maksymalny pobór mocy wynosi 49 W, co jest bardzo dobrym wynikiem biorąc pod uwagę wydajność oferowanego routera.

Najważniejsze cechy:
  • 12x slotów SFP+ (10 Gb/s)
  • 2x sloty SFP28 (25 Gb/s)
  • 1x gigabitowy port Ethernet
  • 4-rdzeniowy procesor AL32400 o taktowaniu 1700 MHz
  • 4 GB pamięci RAM DDR4
  • 2x wbudowane zasilacze AC
  • system RouterOS z licencją Level 6
CCR2004-1G-12S+2XS
Procesor
Annapurna Alpine AL32400 Cortex A57
Ilość rdzeni procesora
4
Taktowanie
1700 MHz
Pamięć RAM
RouterOS v6: 1792 MB ECC
RouterOS v7: 4 GB ECC
Rodzaj pamięci RAM
4 GB DDR4
Pamięć wbudowana
128 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
NAND
Porty gigabit Ethernet
1x 1 Gb/s
Sloty SFP+
12x 10 Gb/s
Sloty SFP28
2x 25 Gb/s
Zakres napięcia wejściowego
100 - 240 V AC
Zasilacze
2x
Maks. pobór mocy
49 W
Wymiary
443 x 224 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -20 do 60 st. C
System operacyjny
RouterOS Level 6

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+

NOWOŚĆ!

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+

16x portów Gigabit Ethernet, 2x sloty SFP+ (10 Gb/s), port USB 3.0, 2x zasilacze redundantne, 4 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 6

Producent: MikroTik

1 728,13 zł z VAT 1 404,98 zł netto

szt

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 10km

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 10km

Wkładka SFP/SFP+/SFP28 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2004-1G-12S+2XS

Producent: MikroTik

531,73 zł z VAT 432,30 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP 1.25G RJ45 (1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (1000) RJ01, 100m

Port ethernet ze stałą prędkością 1000Mb

Producent: Option

71,64 zł z VAT 58,24 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

739,11 zł z VAT 600,90 zł netto

szt

MikroTik SXTsq 5 High Power (RBSXTsq5HPnD)

MikroTik SXTsq 5 High Power (RBSXTsq5HPnD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain

Producent: MikroTik

186,11 zł z VAT 151,31 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 3m

29,62 zł z VAT 24,08 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik RB4011iGS+RM

MikroTik RB4011iGS+RM

10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

805,65 zł z VAT 655,00 zł netto

Dostępność: Dostawa w drodze

szt

MikroTik wAP AC (RBwAPG-5HacD2HnD)

MikroTik wAP AC (RBwAPG-5HacD2HnD)

Zewnętrzny access point pracujący w pasmach 2,4GHz i 5GHz. Nowa wersja zawiera 2x porty Gigabit Ethernet, zwiększoną wydajność anteny bezprzewodowej, więcej pamięci RAM i czterordzeniowy procesor

Producent: MikroTik

329,68 zł z VAT 268,03 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator