WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS

Producent: MikroTik

2 116,84 zł z VAT 1 721,01 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS+ to pierwszy router II serii CCR MikroTika. Posiada najmocniejszą jak dotąd wydajność jednordzeniową - 1700 MHz. Zapewnia niewiarygodne wyniki w pojedynczym tunelu (do 3,4 Gb/s) i przetwarzaniu BGP. Wyposażony jest w 1x gigabitowy port Ethernet, 12x slotów SFP+ (10 Gb/s) oraz 2x sloty SFP28 (25 Gb/s). Doskonale sprawdzi się w większości sieci internetowych. Obudowa dostowana jest do montażu w szafie rack 19" (w zestawie znajdują się uszy).
 
CCR2004-1G-12S+2XS+ posiada porty: 1G, 10G oraz 25G. W połączeniu z innymi wieloportowymi urządzeniami MikroTika, jak CRS317-1G-16S+RMCRS312-4C+8XG-RM i CRS326-24S+2Q+RM, konfiguracja sieci nie zna granic. Pod względem wydajności CCR2004-1G-12S+2XS jest na równi z renomowanymi routerami CCR1009 oraz CCR1016. Dzięki rozbudowanej konfiguracji portów nowy CCR2004-1G-12S+2XS jest idealnym dodatkiem do każdego profesjonalnego arsenału sieciowego.

Najnowszy Cloud Core Router wyposażony jest w procesor o najwyższym taktowaniu spośród całej gamy produktów MikroTika. Procesor Annapurna Alpine AL32400 Cortex A57 posiada 4 rdzenie, każdy o taktowaniu 1700 MHz. Dzięki temu idealnie nadaje się do BGP i połączeń VPN z wykorzystaniem jednego tunelu. Zastosowano 4 GB pamięci RAM typu DDR4, szybszą niż starsze standardy. CCR posiada system RouterOS z licencją Level 6.
 
CCR posiada dwa wbudowane zasilacze AC (100 - 240 V), które mogą działać redundantnie w trybie fail-over - po awarii jednego zasilacza uruchamia się drugi. Maksymalny pobór mocy wynosi 49 W, co jest bardzo dobrym wynikiem biorąc pod uwagę wydajność oferowanego routera.

Najważniejsze cechy:
  • 12x slotów SFP+ (10 Gb/s)
  • 2x sloty SFP28 (25 Gb/s)
  • 1x gigabitowy port Ethernet
  • 4-rdzeniowy procesor AL32400 o taktowaniu 1700 MHz
  • 4 GB pamięci RAM DDR4
  • 2x wbudowane zasilacze AC
  • system RouterOS z licencją Level 6
CCR2004-1G-12S+2XS
Procesor
Annapurna Alpine AL32400 Cortex A57
Ilość rdzeni procesora
4
Taktowanie
1700 MHz
Pamięć RAM
RouterOS v6: 1792 MB ECC
RouterOS v7: 4 GB ECC
Rodzaj pamięci RAM
4 GB DDR4
Pamięć wbudowana
128 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
NAND
Porty gigabit Ethernet
1x 1 Gb/s
Sloty SFP+
12x 10 Gb/s
Sloty SFP28
2x 25 Gb/s
Zakres napięcia wejściowego
100 - 240 V AC
Zasilacze
2x
Maks. pobór mocy
49 W
Wymiary
443 x 224 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -20 do 60 st. C
System operacyjny
RouterOS Level 6

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 10km

NOWOŚĆ!

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 10km

Wkładka SFP/SFP+/SFP28 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2004-1G-12S+2XS

Producent: MikroTik

510,08 zł z VAT 414,70 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

249,94 zł z VAT 203,20 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 60m G657A2

70,85 zł z VAT 57,60 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 70m G657A2

78,97 zł z VAT 64,20 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-MM-10G) U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

171,30 zł z VAT 139,27 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 2m

22,71 zł z VAT 18,46 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik LHG LTE kit (RBLHGR&R11e-LTE)

MikroTik LHG LTE kit (RBLHGR&R11e-LTE)

LHG obsługujące pasma 2G, 3G, 4G, LTE. Posiada zintegrowaną antenę o zysku energetycznym 17 dBi.

Producent: MikroTik

566,19 zł z VAT 460,32 zł netto

szt

MikroTik NetMetal 5 (RB922UAGS-5HPacD-NM)

MikroTik NetMetal 5 (RB922UAGS-5HPacD-NM)

Wersja ze slotem miniPCI-e, Dual Chain.

Producent: MikroTik

530,49 zł z VAT 431,29 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator