WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS

Producent: MikroTik

2 761,35 zł z VAT 2 245,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS+ to pierwszy router II serii CCR MikroTika. Posiada najmocniejszą jak dotąd wydajność jednordzeniową - 1700 MHz. Zapewnia niewiarygodne wyniki w pojedynczym tunelu (do 3,4 Gb/s) i przetwarzaniu BGP. Wyposażony jest w 1x gigabitowy port Ethernet, 12x slotów SFP+ (10 Gb/s) oraz 2x sloty SFP28 (25 Gb/s). Doskonale sprawdzi się w większości sieci internetowych. Obudowa dostowana jest do montażu w szafie rack 19" (w zestawie znajdują się uszy).
 
CCR2004-1G-12S+2XS+ posiada porty: 1G, 10G oraz 25G. W połączeniu z innymi wieloportowymi urządzeniami MikroTika, jak CRS317-1G-16S+RMCRS312-4C+8XG-RM i CRS326-24S+2Q+RM, konfiguracja sieci nie zna granic. Pod względem wydajności CCR2004-1G-12S+2XS jest na równi z renomowanymi routerami CCR1009 oraz CCR1016. Dzięki rozbudowanej konfiguracji portów nowy CCR2004-1G-12S+2XS jest idealnym dodatkiem do każdego profesjonalnego arsenału sieciowego.

Najnowszy Cloud Core Router wyposażony jest w procesor o najwyższym taktowaniu spośród całej gamy produktów MikroTika. Procesor Annapurna Alpine AL32400 Cortex A57 posiada 4 rdzenie, każdy o taktowaniu 1700 MHz. Dzięki temu idealnie nadaje się do BGP i połączeń VPN z wykorzystaniem jednego tunelu. Zastosowano 4 GB pamięci RAM typu DDR4, szybszą niż starsze standardy. CCR posiada system RouterOS z licencją Level 6.
 
CCR posiada dwa wbudowane zasilacze AC (100 - 240 V), które mogą działać redundantnie w trybie fail-over - po awarii jednego zasilacza uruchamia się drugi. Maksymalny pobór mocy wynosi 49 W, co jest bardzo dobrym wynikiem biorąc pod uwagę wydajność oferowanego routera.

Najważniejsze cechy:
  • 12x slotów SFP+ (10 Gb/s)
  • 2x sloty SFP28 (25 Gb/s)
  • 1x gigabitowy port Ethernet
  • 4-rdzeniowy procesor AL32400 o taktowaniu 1700 MHz
  • 4 GB pamięci RAM DDR4
  • 2x wbudowane zasilacze AC
  • system RouterOS z licencją Level 6
CCR2004-1G-12S+2XS
Procesor
Annapurna Alpine AL32400 Cortex A57
Ilość rdzeni procesora
4
Taktowanie
1700 MHz
Pamięć RAM
RouterOS v6: 1792 MB ECC
RouterOS v7: 4 GB ECC
Rodzaj pamięci RAM
4 GB DDR4
Pamięć wbudowana
128 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
NAND
Porty gigabit Ethernet
1x 1 Gb/s
Sloty SFP+
12x 10 Gb/s
Sloty SFP28
2x 25 Gb/s
Zakres napięcia wejściowego
100 - 240 V AC
Zasilacze
2x
Maks. pobór mocy
49 W
Wymiary
443 x 224 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -20 do 60 st. C
System operacyjny
RouterOS Level 6

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-2XS-PCIe

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-2XS-PCIe

Karta sieciowa z 4-rdzeniowym procesorem ARMv8 64-bit AL52400, 4GB pamięci RAM, 2x slotami 25G SFP28, 1x portem Gigabit Ethernet i systemem RouterOS L6

Producent: MikroTik

880,15 zł z VAT 715,57 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-16G-2S+

16x portów Gigabit Ethernet, 2x sloty SFP+ (10 Gb/s), port USB 3.0, 2x zasilacze redundantne, 4 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 6

Producent: MikroTik

2 503,05 zł z VAT 2 035,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 10km

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 10km

Wkładka SFP/SFP+/SFP28 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2004-1G-12S+2XS

Producent: MikroTik

633,20 zł z VAT 514,80 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik cAP Lite (RBcAPL-2nD)

MikroTik cAP Lite (RBcAPL-2nD)

802.11b/g/n dual chain, dwie anteny o zysku 1.5 dBi każda, port 10/100 Mb/s Ethernet, pamięć 64 MB RAM

Producent: MikroTik

128,85 zł z VAT 104,76 zł netto

szt

MikroTik LHG HP5 (RBLHG-5HPnD)

MikroTik LHG HP5 (RBLHG-5HPnD)

Moc 28 dBm, zysk anteny 24,5 dBi

Producent: MikroTik

335,59 zł z VAT 272,84 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-UTP-PE

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-UTP-PE

Zewnętrzny nieekranowany kabel CAT5E z płaszczem PE klasa reakcji na ogień Fca box 305m.

Producent: Solarix

589,85 zł z VAT 479,55 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 24x sloty 10 Gb/s SFP+, USB, port konsolowy RJ45, Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

2 653,12 zł z VAT 2 157,01 zł netto

szt

Patch panel uniwersalny nieobłożony 24 porty 1U czarny (SX24M-0-STP-BK-UNI)

Patch panel uniwersalny nieobłożony 24 porty 1U czarny (SX24M-0-STP-BK-UNI)

Uniwersalny, modularny, nieobłożony patch panel z 24 portami

Producent: Solarix

81,80 zł z VAT 66,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

MikroTik hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

2.4/5GHz access point, 802.11ac, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB, antena o zysku 2 dBi (5 GHz) i dwie anteny 1,5 dBi (2,4 GHz)

Producent: MikroTik

253,28 zł z VAT 205,92 zł netto

szt

MikroTik mANTBox2 12s (RB911G-2HPnD-12S)

MikroTik mANTBox2 12s (RB911G-2HPnD-12S)

2,4GHz, szerokość wiązki 120 stopni, antena 12dBi, procesor 600MHz, 64MB pamięci RAM, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE

Producent: MikroTik

443,24 zł z VAT 360,36 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator