WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS

Producent: MikroTik

2 172,99 zł z VAT 1 766,66 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Core Router CCR2004-1G-12S+2XS+ to pierwszy router II serii CCR MikroTika. Posiada najmocniejszą jak dotąd wydajność jednordzeniową - 1700 MHz. Zapewnia niewiarygodne wyniki w pojedynczym tunelu (do 3,4 Gb/s) i przetwarzaniu BGP. Wyposażony jest w 1x gigabitowy port Ethernet, 12x slotów SFP+ (10 Gb/s) oraz 2x sloty SFP28 (25 Gb/s). Doskonale sprawdzi się w większości sieci internetowych. Obudowa dostowana jest do montażu w szafie rack 19" (w zestawie znajdują się uszy).
 
CCR2004-1G-12S+2XS+ posiada porty: 1G, 10G oraz 25G. W połączeniu z innymi wieloportowymi urządzeniami MikroTika, jak CRS317-1G-16S+RMCRS312-4C+8XG-RM i CRS326-24S+2Q+RM, konfiguracja sieci nie zna granic. Pod względem wydajności CCR2004-1G-12S+2XS jest na równi z renomowanymi routerami CCR1009 oraz CCR1016. Dzięki rozbudowanej konfiguracji portów nowy CCR2004-1G-12S+2XS jest idealnym dodatkiem do każdego profesjonalnego arsenału sieciowego.

Najnowszy Cloud Core Router wyposażony jest w procesor o najwyższym taktowaniu spośród całej gamy produktów MikroTika. Procesor Annapurna Alpine AL32400 Cortex A57 posiada 4 rdzenie, każdy o taktowaniu 1700 MHz. Dzięki temu idealnie nadaje się do BGP i połączeń VPN z wykorzystaniem jednego tunelu. Zastosowano 4 GB pamięci RAM typu DDR4, szybszą niż starsze standardy. CCR posiada system RouterOS z licencją Level 6.
 
CCR posiada dwa wbudowane zasilacze AC (100 - 240 V), które mogą działać redundantnie w trybie fail-over - po awarii jednego zasilacza uruchamia się drugi. Maksymalny pobór mocy wynosi 49 W, co jest bardzo dobrym wynikiem biorąc pod uwagę wydajność oferowanego routera.

Najważniejsze cechy:
  • 12x slotów SFP+ (10 Gb/s)
  • 2x sloty SFP28 (25 Gb/s)
  • 1x gigabitowy port Ethernet
  • 4-rdzeniowy procesor AL32400 o taktowaniu 1700 MHz
  • 4 GB pamięci RAM DDR4
  • 2x wbudowane zasilacze AC
  • system RouterOS z licencją Level 6
CCR2004-1G-12S+2XS
Procesor
Annapurna Alpine AL32400 Cortex A57
Ilość rdzeni procesora
4
Taktowanie
1700 MHz
Pamięć RAM
RouterOS v6: 1792 MB ECC
RouterOS v7: 4 GB ECC
Rodzaj pamięci RAM
4 GB DDR4
Pamięć wbudowana
128 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
NAND
Porty gigabit Ethernet
1x 1 Gb/s
Sloty SFP+
12x 10 Gb/s
Sloty SFP28
2x 25 Gb/s
Zakres napięcia wejściowego
100 - 240 V AC
Zasilacze
2x
Maks. pobór mocy
49 W
Wymiary
443 x 224 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -20 do 60 st. C
System operacyjny
RouterOS Level 6

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 10km

NOWOŚĆ!

MikroTik XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28 1/10/25G, SM LC, 1310nm, 10km

Wkładka SFP/SFP+/SFP28 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR2004-1G-12S+2XS

Producent: MikroTik

523,61 zł z VAT 425,70 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MWL 18-12F Long Life

Akumulator MWL 18-12F Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 76 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba i nakrętka M5 (T3)

Producent: MW Power

152,52 zł z VAT 124,00 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

40,47 zł z VAT 32,90 zł netto

szt

MikroTik SXTsq 5 High Power (RBSXTsq5HPnD)

MikroTik SXTsq 5 High Power (RBSXTsq5HPnD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain

Producent: MikroTik

183,27 zł z VAT 149,00 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 21dB, 60km, TX1330, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 21dB, 60km, TX1330, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 60km, DDM

Producent: Option

514,09 zł z VAT 417,96 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 24x sloty 10 Gb/s SFP+, USB, port konsolowy RJ45, Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

1 827,40 zł z VAT 1 485,69 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik hAP (RB951Ui-2nD)

MikroTik hAP (RB951Ui-2nD)

2.4GHz, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB

Producent: MikroTik

162,32 zł z VAT 131,97 zł netto

szt

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2 gigabitowe porty Ethernet

Producent: MikroTik

251,34 zł z VAT 204,34 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator