WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

Producent: Opto

15,56 zł z VAT 12,65 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

28,19 zł z VAT 22,92 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 5m (szary)

8,63 zł z VAT 7,02 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m

25,51 zł z VAT 20,74 zł netto

szt

MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

Bezprzewodowy router, pracujący w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie o łącznej prędkości do 2000 Mb/s; 10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

1 180,78 zł z VAT 959,98 zł netto

Dostępność: Dostawa w drodze

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0,5m G657A2

10,66 zł z VAT 8,67 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

10,23 zł z VAT 8,32 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 20m

28,77 zł z VAT 23,39 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator