WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

Producent: Opto

18,97 zł z VAT 15,42 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 25/200/200 (2 otwory)

9,59 zł z VAT 7,80 zł netto

szt

Ubiquiti (BM2HP) Bullet M2 HP

310,13 zł z VAT 252,14 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

23,74 zł z VAT 19,30 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 0.5m (szary)

Patchcord STP kat.6 0.5m (szary)

Patchcord ekranowany

3,03 zł z VAT 2,46 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

18,72 zł z VAT 15,22 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 1m

21,96 zł z VAT 17,85 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 20m G657A2

45,53 zł z VAT 37,02 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator