WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

Producent: Opto

19,43 zł z VAT 15,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

17,42 zł z VAT 14,16 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

19,43 zł z VAT 15,80 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,40 zł z VAT 3,58 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 0.5m (szary)

Patchcord STP kat.6 0.5m (szary)

Patchcord ekranowany

3,09 zł z VAT 2,51 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 100m

379,20 zł z VAT 308,29 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

34,38 zł z VAT 27,95 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator