WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

Producent: Opto

19,19 zł z VAT 15,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

23,99 zł z VAT 19,50 zł netto

szt

Zasilacz buforowy AD-155A (zw. prąd)

Zasilacz buforowy AD-155A (zw. prąd)

Wersja ze zwiększonym prądem ładowania.

Producent: Mean Well

217,71 zł z VAT 177,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik mANT30 (MTAD-5G-30D3)

MikroTik mANT30 (MTAD-5G-30D3)

Dualna antena paraboliczna o zysku 30 dBi dla mostów radiowych MIMO 2x2 5GHz.

Producent: MikroTik

426,04 zł z VAT 346,37 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

285,75 zł z VAT 232,32 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE+ 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 449,56 zł z VAT 1 178,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 7m

24,74 zł z VAT 20,11 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

18,06 zł z VAT 14,68 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator