WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

Producent: Opto

20,86 zł z VAT 16,96 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.6 3m (szary)

4,67 zł z VAT 3,80 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 0.5m (szary)

Patchcord STP kat.6 0.5m (szary)

Patchcord ekranowany

3,03 zł z VAT 2,46 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

24,97 zł z VAT 20,30 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

25,39 zł z VAT 20,64 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m G657A2

15,14 zł z VAT 12,31 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 7m G657A2

27,95 zł z VAT 22,72 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator