WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

Producent: Opto

18,97 zł z VAT 15,42 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Maszt sat balkonowy czołowy 40

24,48 zł z VAT 19,90 zł netto

szt

Zasilacz buforowy AD-155A (zw. prąd)

Zasilacz buforowy AD-155A (zw. prąd)

Wersja ze zwiększonym prądem ładowania.

Producent: Mean Well

217,71 zł z VAT 177,00 zł netto

szt

Ubiquiti (PBE-M5-300) PowerBeam M5 22dBi 5GHz 300 MIMO

310,02 zł z VAT 252,05 zł netto

szt

Ubiquiti (LBE-5AC-23) LiteBeam 5AC 5GHz 23 dBi

Ubiquiti (LBE-5AC-23) LiteBeam 5AC 5GHz 23 dBi

Ubiquiti LiteBeam M5 23dBi to kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

281,67 zł z VAT 229,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

21,23 zł z VAT 17,26 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 2m

9,23 zł z VAT 7,50 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

24,11 zł z VAT 19,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator