WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

Producent: Opto

14,19 zł z VAT 11,54 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 0,5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Panel Standard 2,4GHz 16 dBi

Panel Standard 2,4GHz 16 dBi

Antena panelowa 16 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją poziomą lub pionową zakończona złączem N/ż

Producent: brak danych

43,05 zł z VAT 35,00 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

2,09 zł z VAT 1,70 zł netto

szt

MikroTik NetMetal 5 Triple, 3x3 MIMO (RB922UAGS-5HPacT-NM)

MikroTik NetMetal 5 Triple, 3x3 MIMO (RB922UAGS-5HPacT-NM)

Wersja ze slotem miniPCI-e, Triple Chain 3x3 MIMO.

Producent: MikroTik

607,04 zł z VAT 493,53 zł netto

szt

Patchcord STP kat.5e 0.5m (niebieski)

2,39 zł z VAT 1,94 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 0.5m (zielony)

2,42 zł z VAT 1,97 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

6,56 zł z VAT 5,33 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 150m

338,27 zł z VAT 275,02 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator