WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 20m

Producent: Opto

39,26 zł z VAT 31,92 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 20m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

28,81 zł z VAT 23,42 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 15m

29,18 zł z VAT 23,72 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 0,5m

16,15 zł z VAT 13,13 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator