WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 20m

Producent: Opto

48,46 zł z VAT 39,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 20m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

51,86 zł z VAT 42,16 zł netto

szt

Tenda F9

Tenda F9

Router WiFi, 2.4 GHz, 600 Mb/s, High Power

Producent: Tenda

105,90 zł z VAT 86,10 zł netto

szt

Tenda A15

Tenda A15

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej AC750.

Producent: Tenda

131,00 zł z VAT 106,50 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 20m (niebieski)

31,11 zł z VAT 25,29 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 250m G657A2

234,68 zł z VAT 190,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 10m

21,59 zł z VAT 17,55 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

32,94 zł z VAT 26,78 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator