WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 20m

Producent: Opto

45,26 zł z VAT 36,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 20m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

BESTSELLER

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

72,45 zł z VAT 58,90 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

48,43 zł z VAT 39,37 zł netto

szt

MikroTik LHG XL 5 ac (RBLHGG-5acD-XL)

MikroTik LHG XL 5 ac (RBLHGG-5acD-XL)

Zintegrowana antena w standardzie 802.11ac z gigabitowym portem ethernet, dual chain Long Range, zysk 27dBi, 5GHz klient/punkt-punkt

Producent: MikroTik

416,85 zł z VAT 338,90 zł netto

Dostępność: Dostawa w drodze

szt

Patchcord STP kat.6 10m (niebieski)

16,73 zł z VAT 13,60 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 250m G657A2

234,68 zł z VAT 190,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 5m

35,57 zł z VAT 28,92 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m

22,57 zł z VAT 18,35 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator