WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 20m

Producent: Opto

40,02 zł z VAT 32,54 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 20m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

29,37 zł z VAT 23,88 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 15m

29,77 zł z VAT 24,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 5m

28,09 zł z VAT 22,84 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 3m

28,56 zł z VAT 23,22 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator