WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 20m

Producent: Opto

39,98 zł z VAT 32,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 20m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

29,35 zł z VAT 23,86 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 15m

29,72 zł z VAT 24,16 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

23,59 zł z VAT 19,18 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m G657A2

15,38 zł z VAT 12,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator