WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 20m

Producent: Opto

39,36 zł z VAT 32,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 20m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m G657B3 EasyBend

20,45 zł z VAT 16,63 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 15m

29,25 zł z VAT 23,78 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator