WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

19,53 zł z VAT 15,88 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Cybant mały max fi 35mm M5

Cybant mały max fi 35mm M5

Maszty do średnicy 35 mm, gwint 4mm

Producent: brak danych

1,17 zł z VAT 0,95 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link TL-SF1008D

TP-Link TL-SF1008D

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet.

Producent: TP-Link

37,76 zł z VAT 30,70 zł netto

szt

Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

Cloud Core Router wyposażonym w 36 rdzeniowy procesor Tilera Tile-Gx36 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 12MB pamięci cache, 4GB RAM, 12x Gigabitowych portów Ethernet, 4x SFP, 1U oraz ekran LCD.

Producent: MikroTik

3 573,27 zł z VAT 2 905,10 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

61,59 zł z VAT 50,07 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m G657A2

12,62 zł z VAT 10,26 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

27,63 zł z VAT 22,46 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator