WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

21,13 zł z VAT 17,18 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link MC210CS

TP-Link MC210CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 15km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

124,48 zł z VAT 101,20 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

20,52 zł z VAT 16,68 zł netto

szt

Czujnik temperatury do LAN Kontrolera DS18B20

Czujnik temperatury do LAN Kontrolera DS18B20

Czujnik temperatury z kablem i wtyczką RJ11 do LAN kontrolera

Producent: brak danych

15,38 zł z VAT 12,50 zł netto

szt

Gigabitowy Net Protector

Gigabitowy Net Protector

Netprotektor 10/100/1000Mbps

Producent: brak danych

84,87 zł z VAT 69,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Szafkowy zasilacz buforowy ZBF-24V-5A-17Ah

306,27 zł z VAT 249,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m G657A2

22,55 zł z VAT 18,33 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 20m G657A2

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator