WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

19,53 zł z VAT 15,88 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ11 z pozłacanymi pinami

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m

5,25 zł z VAT 4,27 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem, wtyk UPS

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem, wtyk UPS

Listwa zasilająca z 9 gniazdami z wyłącznikiem przeznaczona do montażu w szafach 19" i wtykiem UPS

Producent: brak danych

60,27 zł z VAT 49,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 7m

26,17 zł z VAT 21,28 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

27,40 zł z VAT 22,28 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator