WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

22,78 zł z VAT 18,52 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo- lub jednomodowym

Producent: TP-Link

69,90 zł z VAT 56,83 zł netto

szt

Zasilacz 24V 5A

95,14 zł z VAT 77,35 zł netto

szt

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

24,93 zł z VAT 20,27 zł netto

szt

MikroTik cAP Lite (RBcAPL-2nD)

MikroTik cAP Lite (RBcAPL-2nD)

802.11b/g/n dual chain, dwie anteny o zysku 1.5 dBi każda, port 10/100 Mb/s Ethernet, pamięć 64 MB RAM

Producent: MikroTik

119,88 zł z VAT 97,46 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

32,21 zł z VAT 26,19 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 20m

79,93 zł z VAT 64,98 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator