WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

21,60 zł z VAT 17,56 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

19,53 zł z VAT 15,88 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 15m

17,63 zł z VAT 14,33 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator