WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

22,98 zł z VAT 18,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

27,77 zł z VAT 22,58 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

22,58 zł z VAT 18,36 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

13,05 zł z VAT 10,61 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator