WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

22,14 zł z VAT 18,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

26,76 zł z VAT 21,76 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m

22,03 zł z VAT 17,91 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m

8,44 zł z VAT 6,86 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator