WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

25,17 zł z VAT 20,46 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

28,19 zł z VAT 22,92 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

15,56 zł z VAT 12,65 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

30,43 zł z VAT 24,74 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m

20,31 zł z VAT 16,51 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m

19,18 zł z VAT 15,59 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

11,55 zł z VAT 9,39 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m

8,66 zł z VAT 7,04 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator