WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

21,23 zł z VAT 17,26 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

22,05 zł z VAT 17,93 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

28,36 zł z VAT 23,06 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

8 gigabitowych portów PoE, 802.3af/at

Producent: MikroTik

629,15 zł z VAT 511,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

18,30 zł z VAT 14,88 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 180m G657A2

168,26 zł z VAT 136,80 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator