WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

22,09 zł z VAT 17,96 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

22,95 zł z VAT 18,66 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

29,52 zł z VAT 24,00 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

8 gigabitowych portów PoE, 802.3af/at

Producent: MikroTik

654,52 zł z VAT 532,13 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 7m

22,66 zł z VAT 18,42 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 0,5m

16,51 zł z VAT 13,42 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator