WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

Producent: Opto

22,07 zł z VAT 17,94 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 3m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

90,60 zł z VAT 73,66 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 3m

108,90 zł z VAT 88,54 zł netto

szt

Zaciskarka złączy RJ-45/RJ-12/RJ-11/RJ-9 CT-5684R

BESTSELLER

Zaciskarka złączy RJ-45/RJ-12/RJ-11/RJ-9 CT-5684R

Zaciska wszystkie rodzaje wtyków: linka, drut, ekranowane, nieekranowane, krótkie, długie.

29,48 zł z VAT 23,97 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 7m

219,63 zł z VAT 178,56 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

18,43 zł z VAT 14,98 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 15m

28,63 zł z VAT 23,28 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

22,74 zł z VAT 18,49 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator