WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

Producent: Opto

22,05 zł z VAT 17,93 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

41,64 zł z VAT 33,85 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

31,39 zł z VAT 25,52 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

21,23 zł z VAT 17,26 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Wysokiej jakości kabel nieekranowany CAT5E z płaszczem PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m.

Producent: Solarix

346,68 zł z VAT 281,85 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

20,84 zł z VAT 16,94 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM1, duplex, 3m

25,81 zł z VAT 20,98 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator