WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

Producent: Opto

22,87 zł z VAT 18,59 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Izopropanol Cleanser IPA 1l

43,91 zł z VAT 35,70 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

3,39 zł z VAT 2,76 zł netto

szt

Akumulator MWL 18-12F Long Life

Akumulator MWL 18-12F Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 76 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba i nakrętka M5 (T3)

Producent: MW Power

152,52 zł z VAT 124,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

22,04 zł z VAT 17,92 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

29,45 zł z VAT 23,94 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 5m

35,98 zł z VAT 29,25 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 0,5m

17,54 zł z VAT 14,26 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator