WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

22,00 zł z VAT 17,89 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy FC/APC-FC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 0.5m

24,11 zł z VAT 19,60 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 10m

36,24 zł z VAT 29,46 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 2m

26,00 zł z VAT 21,14 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 3m

25,65 zł z VAT 20,85 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 5m

27,44 zł z VAT 22,31 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

20,95 zł z VAT 17,03 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

21,06 zł z VAT 17,12 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

23,86 zł z VAT 19,40 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 1m

7,87 zł z VAT 6,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator