WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

22,91 zł z VAT 18,63 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy FC/APC-FC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 15m

14,88 zł z VAT 12,10 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 1m

8,39 zł z VAT 6,82 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator