WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

25,12 zł z VAT 20,42 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy FC/APC-FC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

24,03 zł z VAT 19,54 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

23,92 zł z VAT 19,45 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

27,24 zł z VAT 22,15 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 2m

29,69 zł z VAT 24,14 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

41,35 zł z VAT 33,62 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

23,00 zł z VAT 18,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator