WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

23,46 zł z VAT 19,07 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy FC/APC-FC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

22,44 zł z VAT 18,24 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

22,31 zł z VAT 18,14 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

27,74 zł z VAT 22,55 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 2m

27,74 zł z VAT 22,55 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 15m

17,93 zł z VAT 14,58 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

22,78 zł z VAT 18,52 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator