WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

Producent: Opto

23,46 zł z VAT 19,07 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 3m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m

Przeznaczony do instalacji wewnętrznych

Producent: Seven

440,65 zł z VAT 358,25 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Izopropanol Cleanser IPA 100ml

8,61 zł z VAT 7,00 zł netto

szt

Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny

Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny

Światłowód 1J DROP microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m. Sprzedawany wyłącznie na szpulach 1500mb.

Producent: Telcoline

0,77 zł z VAT 0,63 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m G657A2

22,18 zł z VAT 18,03 zł netto

szt

Przełącznica naścienna FTTX 18xSC Duplex 300x300x100, szara

Przełącznica naścienna FTTX 18xSC Duplex 300x300x100, szara

Przełącznica naścienna FTTX o wym. 300x300x100 mm, szara + stelaż 18x SC Duplex

Producent: StalFlex

109,47 zł z VAT 89,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m

24,69 zł z VAT 20,07 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

28,63 zł z VAT 23,28 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator