WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

Producent: Opto

22,50 zł z VAT 18,29 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 3m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

1,72 zł z VAT 1,40 zł netto

szt

Opaska zaciskowa czarna 2.5mm x 20cm

Opaska zaciskowa czarna 2.5mm x 20cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

6,10 zł z VAT 4,96 zł netto

szt

TP-Link TL-SG108E

TP-Link TL-SG108E

Inteligentny 8-portowy switch Gigabit Ethernet w metalowej obudowie

Producent: TP-Link

118,60 zł z VAT 96,42 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m G657A2

21,30 zł z VAT 17,32 zł netto

szt

Logitech klawiatura K120 usb - czarna

52,00 zł z VAT 42,28 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

21,87 zł z VAT 17,78 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

10,50 zł z VAT 8,54 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator