WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Koszulka T-Shirt MikroTik XL (MTTS-XL)

Producent: MikroTik

25,51 zł z VAT 20,74 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Koszulka "MikroTik" w rozmiarze XL.

Szerokość:
61,0 cm
Długość:
77,0 cm

Szerokość - pod pachami, wymiar od krawędzi do krawędzi odzieży tuż pod rękawami.
Długość - od najwyższego punktu łopatki do dolnej krawędzi odzieży.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt kablowy KO5, na przewód okrągły ø 5 mm

6,77 zł z VAT 5,50 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

9,91 zł z VAT 8,06 zł netto

szt

MikroTik SFP S-RJ01

103,91 zł z VAT 84,48 zł netto

szt

MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)

MikroTik hAP ac (RB962UiGS-5HacT2HnT)

2.4/5GHz access point z potrójną polaryzację (MIMO 3x3), 802.11ac/a/n/b/g, 5x gigabitowych portów Ethernet, PoE-out, SFP, USB 2.0 (dysk zewn. lub modem 3G/4G)

Producent: MikroTik

467,60 zł z VAT 380,16 zł netto

szt

MikroTik PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

MikroTik PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

5 gigabitowych portów Ethernet, SFP, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

363,69 zł z VAT 295,68 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik zasilacz 12V 10.8A do CCR1036 (UP1302C-12)

MikroTik zasilacz 12V 10.8A do CCR1036 (UP1302C-12)

Do urządzeń z serii CCR1036 rewizji r2.

Producent: MikroTik

140,28 zł z VAT 114,05 zł netto

szt

MikroTik zasilacz 57V 0.8A (MT48-570080-11DG)

NOWOŚĆ!

MikroTik zasilacz 57V 0.8A (MT48-570080-11DG)

Do długich kabli Ethernet i wielu jednostek GPER. Zasilacz jest częścią koncepcji MikroTik GPEN

Producent: MikroTik

43,46 zł z VAT 35,33 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator