WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Zasilacz 48V 2A

Producent: brak danych

89,65 zł z VAT 72,89 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Zasilacz 48V 2A to uniwersalny zasilacz impulsowy. Napięcie wyjściowe 48V, prąd 2A. Wtyk DC 5,5/2,1mm, wejście AC wtyczka do gniazda.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód koncentryczny Andrew CNT400, drut, 50 Ohm, 1m

Przewód koncentryczny Andrew CNT400, drut, 50 Ohm, 1m

Najwyższej jakości kabel przeznaczony dla częstotliwości 5 GHz

Producent: Andrew

8,49 zł z VAT 6,90 zł netto

szt

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

218,94 zł z VAT 178,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik wAP (RBwAP2nD)

MikroTik wAP (RBwAP2nD)

Mały wodoodporny bezprzewodowy access point do montażu na suficie, ścianie czy słupie

Producent: MikroTik

205,94 zł z VAT 167,43 zł netto

szt

MikroTik RB3011UiAS-RM

MikroTik RB3011UiAS-RM

1GB pamięci RAM, 1x SFP, 10x gigabitowych portów Ethernet, USB 3.0, PoE, dotykowy panel LCD

Producent: MikroTik

933,57 zł z VAT 759,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

50,81 zł z VAT 41,31 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zasilacz 9V 0.5A

Zasilacz 9V 0.5A

Zasilacz np. do urządzeń firmy TP-Link

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zasilacz 48V 0.75A

39,36 zł z VAT 32,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator