WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Zasilacz (POE-24-12W) PoE 24V 0.5A

Producent: Ubiquiti Networks

38,84 zł z VAT 31,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Ubiquiti POE-24-12W to zasilacz PoE 24V 0.5A. Zasilacz zintegrowany z adapterem PoE dla sprzętu zasilanego 24 V.  Idealny do zasilania stacji bazowych. Adapter posiada diodę LED sygnalizującą zasilanie.

Zasilacze PoE są wysoce niezawodne i używane z Ubiquiti TOUGHCable zapewniają uziemienie i ochronę przeciwprzepięciową, pomagając chronić przed wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD).

Adaptery Ubiquiti PoE zapewniają szereg funkcji, które pomagają chronić urządzenia PoE. Wyładowanie elektrostatyczne (ESD) jest główną przyczyną awarii urządzeń zewnętrznych, które należy chronić przed uszkodzeniami wyładowaniami elektrostatycznymi za pomocą adapterów PoE.

Najważniejsze cechy:
  • Ochrona przed przepięciami
  • Zabezpieczenie zaciskowe
  • Maksymalne wyładowanie udarowe
  • Szczytowy prąd pulsacyjny
  • Kabel AC z uziemieniem
Ubiquiti POE-24-12W
Wymiary
87 × 44 × 29.2 mm
Waga
92 g
Napięcie wyjściowe
24 V DC @ 0.5 A
Wskaźnik aktywności LAN
Nie
Port Gigabit LAN
Nie
Możliwość zdalnego resetu
Tak
Przycisk Reset
Tak
Napięcie wejściowe
90-260 V AC @ 47-63 Hz
Prąd wejściowy
0.3 A @ 120 V AC,
0.2 A @ 240 V AC
Prąd rozruchowy
<30 A Peak @120 V AC,
<60 A Peak @ 230 V AC
Skuteczność
75+%
Pulsacja prądu wyjściowego
Maks. 1%
Częstotliwość przełączania
50 kHz
Regulacja liniowa
± 1%
Regulacja obciążenia
± 3%
2-parowe zasilanie
Piny 4, 5 (+) i piny 7, 8 (-)
Temperatura pracy
0°C do 40°C
Temperatura przechowywania
-30°C do 70°C
Wilgotność podczas pracy
35 do 95%
Złącze AC
IEC-320 C6
Data IN/POE
RJ45 , gniazdo ekranowane
Ochrona przed przepięciami
Tryby: Difference i Common
Zabezpieczenia zaciskowe
11 V Data, 60 V Power
Najwyższe natężenie impulsu
36 A (10/1000µS) Data
Pojemność elektryczna bocznika
<5 pf data
Czas odpowiedzi
<1 nS
Zgodność
CE, FCC, IC, UL

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tester Napięcia LCD AC/DC 12-220V

12,00 zł z VAT 9,76 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

35,07 zł z VAT 28,51 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,73 zł z VAT 3,03 zł netto

szt

TP-Link UC400

TP-Link UC400

Adapter SuperSpeed USB-C do USB-A 3.0

Producent: TP-Link

24,00 zł z VAT 19,51 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Zasilacz buforowy 12V 8p PoE RACK 19"

Zasilacz buforowy 12V 8p PoE RACK 19"

Zasilacz buforowy 12V 8p PoE RACK 19 to połączenie zasilacza buforowego 12V wraz z adapterem PoE 8 portowym. Całość zamknięta w obudowie 2U z przeznaczeniem do szaf RACK-owych 19".

Producent: brak danych

495,20 zł z VAT 402,60 zł netto

szt

Zasilacz PoE 12V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz PoE 12V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz przeznaczony do zasilania płyt RB

Producent: brak danych

24,87 zł z VAT 20,22 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator