WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Kubek MikroTik (MTCP)

Producent: MikroTik

24,75 zł z VAT 20,12 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Mug, czyli czerwono-czarny kubek MikroTika z logo firmy z jednej strony i napisem "routerboard" z drugiej. Idealny do kawy. Niezbędne narzędzie każdego instalatora sieci informatycznych, informatyka czy programisty. "Must have" każdego fana łotewskiej firmy MikroTik. W połączeniu z kawą pomaga sprostać każdemu zadaniu podczas konfiguacji routerów i bezprzewodowych systemów ISP :)

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (żółty)

1,61 zł z VAT 1,31 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS112-8P-4S-IN

8 gigabitowych portów PoE, 802.3af/at

Producent: MikroTik

700,18 zł z VAT 569,25 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (brązowy)

1,61 zł z VAT 1,31 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link RE200

TP-Link RE200

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej, AC750. Posiada port Ethernet.

Producent: TP-Link

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Huawei ONU HS8145V (GPON)

Huawei ONU HS8145V (GPON)

4x gigabitowe porty Ethernet, 1x port telefoniczny POTS (RJ11), 1x port USB, transmisja bezprzewodowa WiFi w dwóch pasmach - 2,4 i 5 GHz jednocześnie.

Producent: Huawei

238,23 zł z VAT 193,68 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Koszulka T-Shirt MikroTik S (MTTS-S)

27,52 zł z VAT 22,37 zł netto

szt

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

Wkładka QSFP+ 40Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CRS326-24S+2Q+RM.

Producent: MikroTik

224,06 zł z VAT 182,16 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator