WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Kubek MikroTik (MTCP)

Producent: MikroTik

23,35 zł z VAT 18,98 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

MikroTik Mug, czyli czerwono-czarny kubek MikroTika z logo firmy z jednej strony i napisem "routerboard" z drugiej. Idealny do kawy. Niezbędne narzędzie każdego instalatora sieci informatycznych, informatyka czy programisty. "Must have" każdego fana łotewskiej firmy MikroTik. W połączeniu z kawą pomaga sprostać każdemu zadaniu podczas konfiguacji routerów i bezprzewodowych systemów ISP :)

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (żółty)

1,50 zł z VAT 1,22 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (czerwony)

1,50 zł z VAT 1,22 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (zielony)

1,55 zł z VAT 1,26 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G-D v3.0 Typ-A (48/96J 4xP010)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC G-D v3.0 Typ-A (48/96J 4xP010)

Typ-A z mocowaniem na ścianę (G-D z uszczelnieniem mechanicznym).

Producent: Tracom

138,06 zł z VAT 112,24 zł netto

szt

Pigtail N/m - rp-sma/m (15 cm) premium

Pigtail N/m - rp-sma/m (15 cm) premium

Wodoszczelny konektor antenowy N/m - rp-sma/m wykonany z kabla Belden RF100LL oraz złącz Telegartner.

31,37 zł z VAT 25,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

SFP CWDM, 1.25Gbps, SM LC Duplex, 1550nm, 40KM, DDM (S-C55DLC40D)

201,74 zł z VAT 164,02 zł netto

szt

S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m.

Producent: MikroTik

188,29 zł z VAT 153,08 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator