WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657A2

Producent: Opto

10,55 zł z VAT 8,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 2m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MWS 7,2-12

Akumulator MWS 7,2-12

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-7,2Ah o wym. 151 x 65 x 99 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 187 (T1)

Producent: MW Power

43,05 zł z VAT 35,00 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

208,58 zł z VAT 169,58 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

21,81 zł z VAT 17,73 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m G657B3 EasyBend

12,99 zł z VAT 10,56 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657B3 EasyBend

13,62 zł z VAT 11,07 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 100m G657A2

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 1m

21,72 zł z VAT 17,66 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator