WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657A2

Producent: Opto

8,73 zł z VAT 7,10 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Złącze RP-SMA/m zaciskane na H155, długie

Złącze RP-SMA/m zaciskane na H155, długie

Standardowe złącze rp-sma jednak z dłuższym korpusem ułatwiającym zarobienie złącza

Producent: brak danych

4,37 zł z VAT 3,55 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

2,09 zł z VAT 1,70 zł netto

szt

Zasilacz (POE-48-24W) PoE 48V 0.5A

Zasilacz (POE-48-24W) PoE 48V 0.5A

Zasilacz zintegrowany z adapterem PoE dla sprzętu zasilanego 48 V (np. RouterBoard RB600, RB800). Idealny do zasilania stacji bazowych. Adapter posiada diodę LED sygnalizującą zasilanie, oraz LAN.

Producent: Ubiquiti Networks

57,47 zł z VAT 46,72 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

49,53 zł z VAT 40,27 zł netto

szt

Ubiquiti (NS-5ACL, LOCO5AC) NanoStation Loco 5AC

Ubiquiti (NS-5ACL, LOCO5AC) NanoStation Loco 5AC

Praca w paśmie 5 GHz, 1x Giagbitowy port Ethernet, zysk anteny 13dBi

Producent: Ubiquiti Networks

255,84 zł z VAT 208,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 3m

31,02 zł z VAT 25,22 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 20m

53,43 zł z VAT 43,44 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator