WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657A2

Producent: Opto

8,46 zł z VAT 6,88 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,84 zł z VAT 0,68 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4124 (24) - cienkie osłonki

8,36 zł z VAT 6,80 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m G657B3 EasyBend

18,83 zł z VAT 15,31 zł netto

szt

Ubiquiti (LAP-120) LiteAP AC

NOWOŚĆ!

Ubiquiti (LAP-120) LiteAP AC

Kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.
Następca LiteBeam 5AC AP (LBE-5AC-16-120) o identycznych parametrach.

Producent: Ubiquiti Networks

364,08 zł z VAT 296,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

11,83 zł z VAT 9,62 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 90m G657A2

95,20 zł z VAT 77,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator