WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m G657A2

Producent: Opto

8,02 zł z VAT 6,52 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link UB500

TP-Link UB500

Nano karta USB Bluetooth 5.0

Producent: TP-Link

36,90 zł z VAT 30,00 zł netto

szt

Złącze RP-SMA/m zaciskane na H155

Złącze RP-SMA/m zaciskane na H155

Najpopularniejszy typ złącza, używany do łączenia punktów dostępowych oraz kart radiowych z antenami

3,90 zł z VAT 3,17 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m

9,58 zł z VAT 7,79 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m

7,26 zł z VAT 5,90 zł netto

szt

TP-Link MC111CS

TP-Link MC111CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

104,55 zł z VAT 85,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

17,86 zł z VAT 14,52 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator