WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

21,19 zł z VAT 17,23 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

35,92 zł z VAT 29,20 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

20,22 zł z VAT 16,44 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m G657A2

19,84 zł z VAT 16,13 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

19,26 zł z VAT 15,66 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

21,51 zł z VAT 17,49 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 30m G657B3 EasyBend

55,17 zł z VAT 44,85 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 250m G657A2

234,75 zł z VAT 190,85 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator