WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

19,59 zł z VAT 15,93 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

19,48 zł z VAT 15,84 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,28 zł z VAT 3,48 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 2m G657A2

21,16 zł z VAT 17,20 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

18,67 zł z VAT 15,18 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,16 zł z VAT 3,38 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 1m

22,91 zł z VAT 18,63 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 7m

40,42 zł z VAT 32,86 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator