WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

22,60 zł z VAT 18,37 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

17,64 zł z VAT 14,34 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

19,53 zł z VAT 15,88 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m

8,60 zł z VAT 6,99 zł netto

szt

Ubiquiti (ES-24-250W) EdgeSwitch 24, 250W

1 996,09 zł z VAT 1 622,84 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,51 zł z VAT 6,92 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

21,28 zł z VAT 17,30 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 15m

17,93 zł z VAT 14,58 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator