WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

Producent: Opto

26,74 zł z VAT 21,74 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/APC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

25,39 zł z VAT 20,64 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m G657A2

25,24 zł z VAT 20,52 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m G657A2

31,98 zł z VAT 26,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator