WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m

Producent: Opto

8,71 zł z VAT 7,08 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail SC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,83 zł z VAT 3,11 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

47,29 zł z VAT 38,45 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik hAP mini (RB931-2nD)

MikroTik hAP mini (RB931-2nD)

3x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

71,16 zł z VAT 57,85 zł netto

szt

Cisco SG350-10P

NOWOŚĆ!

Cisco SG350-10P

Zarządzalny Small Business Switch z 8x portami Gigabit Ethernet PoE+ i 2x slotami SFP Combo. Porty PoE z budżetem mocy 62 W

Producent: Cisco

829,49 zł z VAT 674,38 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Wtyk RJ45 CAT6 UTP 8p8c KRJ45/6SLD (drut)

Wtyk RJ45 CAT6 UTP 8p8c KRJ45/6SLD (drut)

Nieekranowane złącze RJ45 8p8c UTP kat.6 zaciskane na przewody typu drut

Producent: Solarix

1,48 zł z VAT 1,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

21,06 zł z VAT 17,12 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 7m G657A2

13,92 zł z VAT 11,32 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator