WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m

Producent: Opto

8,68 zł z VAT 7,06 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,84 zł z VAT 0,68 zł netto

szt

Zasilacz (POE-24-24W) PoE 24V 1A

Zasilacz (POE-24-24W) PoE 24V 1A

Adapter PoE dla sprzętu zasilanego 24 V (np. RouterBoard, Alix, WispStation, Bullet oraz innych).

Producent: Ubiquiti Networks

48,02 zł z VAT 39,04 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,68 zł z VAT 7,06 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,25 zł z VAT 2,64 zł netto

szt

Mufa światłowodowa pionowa MINI FOM-O

Mufa światłowodowa pionowa MINI FOM-O

Max. pojemność spawów: 24 (6x4)

97,17 zł z VAT 155,09 zł 79,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 50m G657B3 EasyBend

76,05 zł z VAT 61,83 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 1m

22,72 zł z VAT 18,47 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator