WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m

Producent: Opto

8,78 zł z VAT 7,14 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

17,02 zł z VAT 13,84 zł netto

szt

RouterBoard hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)

RouterBoard hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)

Wersja Tower Case.

Producent: MikroTik

81,23 zł z VAT 66,04 zł netto

szt

RouterBoard hAP Lite (RB941-2nD)

RouterBoard hAP Lite (RB941-2nD)

4x LAN, 32MB RAM, 2.4GHz 802.11b/g/n

Producent: MikroTik

81,23 zł z VAT 66,04 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,30 zł z VAT 2,68 zł netto

szt

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Wizualny lokalizator uszkodzeń 10mW (BML205-10)

Moc wyjściowa: ≥10mW, zasięg działania: 8~10km, długość fali światła: 650nm

Producent: TriBrer

138,15 zł z VAT 112,32 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 7m G657A2

27,95 zł z VAT 22,72 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

26,60 zł z VAT 21,63 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator