WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 7m

Producent: Opto

13,53 zł z VAT 11,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

14,76 zł z VAT 12,00 zł netto

szt

Adapter PoE z Netprotectorem

Adapter PoE z Netprotectorem

Chroni urządzenia sieciowe przed przepięciami które mogą wystąpić np podczas burzy. Chroni zarówno pary którymi są przesyłane dane oraz pary z PoE.

Producent: iNEtech

40,59 zł z VAT 33,00 zł netto

szt

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.6

0,42 zł z VAT 0,34 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 0,5m

19,19 zł z VAT 15,60 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 30m

129,47 zł z VAT 105,26 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator