WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 7m

Producent: Opto

14,12 zł z VAT 11,48 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 12V 1A

16,00 zł z VAT 13,01 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

6,77 zł z VAT 5,50 zł netto

szt

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.6

0,36 zł z VAT 0,29 zł netto

szt

UPLink EPON ONU EP101Z 1x GbE 1x SC/PC

73,68 zł z VAT 59,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

27,02 zł z VAT 21,97 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 0,5m

23,75 zł z VAT 19,31 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator