WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 7m

Producent: Opto

13,31 zł z VAT 10,82 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 7m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,81 zł z VAT 7,16 zł netto

szt

Adapter PoE z Netprotectorem

Adapter PoE z Netprotectorem

Chroni urządzenia sieciowe przed przepięciami które mogą wystąpić np podczas burzy. Chroni zarówno pary którymi są przesyłane dane oraz pary z PoE.

Producent: iNEtech

40,59 zł z VAT 33,00 zł netto

szt

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.6

0,42 zł z VAT 0,34 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

39,43 zł z VAT 32,06 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 3m

28,14 zł z VAT 22,88 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

30,49 zł z VAT 24,79 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator