WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/APC-FC/UPC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

35,36 zł z VAT 28,75 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord w wersji DUPLEX (dwuwłóknowy), jednomodowy, włókno w standardzie ITU-T G.652D.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM1, duplex, 3m

27,00 zł z VAT 21,95 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator