WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/APC-FC/UPC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

34,28 zł z VAT 27,87 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord w wersji DUPLEX (dwuwłóknowy), jednomodowy, włókno w standardzie ITU-T G.652D.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 20m

35,06 zł z VAT 28,50 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

9,35 zł z VAT 7,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator