WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/APC-FC/UPC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

40,28 zł z VAT 32,75 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord w wersji DUPLEX (dwuwłóknowy), jednomodowy, włókno w standardzie ITU-T G.652D.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-FC/UPC, SM, duplex, 5m

28,57 zł z VAT 23,23 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,36 zł z VAT 6,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator