WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/APC-FC/UPC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

35,09 zł z VAT 28,53 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord w wersji DUPLEX (dwuwłóknowy), jednomodowy, włókno w standardzie ITU-T G.652D.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 5m

34,11 zł z VAT 27,73 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

23,35 zł z VAT 18,98 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator