WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

UPLink EPON OLT 222L 2x PON 2x GbE 2x SFP

Producent: UPLink

1 597,77 zł z VAT 1 299,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Uplink EP222L to terminal OLT do wykorzystania w sieciach EPON. Urządzenie wyposażone zostało w 2 porty PON (wkładki nie są dołączone w zestawie) oraz porty uplinkowe: 2 gigabitowe porty Ethernet i 2 sloty SFP (1 Gb/s). Oferowany produkt to terminal w wersji "Light" - posiada funkcjonalność switcha Layer2. Dostępne funkcje są zbliżone do zarządzalnego switcha, są to między innymi: IGMP Snooping, QoS, listy ACL czy RSTP. Zarządzanie odbywa się z poziomu linii komend CLI lub interfejsu graficznego www.

Oferowany produkt doskonale sprawdzi się w lokacjach, w których istnieje potrzeba podłączenia niewielu klientów (maksymalnie 128). Urządzenie zapewnia niezbędne funkcje konfiguracyjne i umożliwia dostarczanie usług triple play - internetu, VoIP i IPTV. Posiada obudowę przystosowaną do montażu w szafie rack 19", wyposażone jest we wbudowany zasilacz.

Najważniejsze cechy:
  • zarządzanie tylko w Layer 2 (brak obsługi Layer 3)
  • 2 porty PON
  • 2 gigabitowe porty Ethernet (uplinkowe)
  • 2 sloty SFP (uplinkowe)
  • obsługa IGMP Snoopingu i VLANów
  • wbudowany zasilacz
EP222L
 
Porty uplinkowe / zarządzające
 
Ilość portów uplinkowych
4
Rodzaj portów uplinkowych
2 gigabitowe porty Ethernet 10/100/1000 Mb/s 2 sloty SFP
Porty do zarządzania
1 10/100BASE-T (out-band) 1 port konsoli
Porty PON
 
Ilość portów
2
Rodzaj interfejsu
Slot SFP
Maksymalny split
1:64
Zasięg
20 km
Przepustowość
Symetryczne 1,25 Gb/s
Długość fali
Tx: 1490 nm Rx: 1310 nm
Złącza
SC/PC
Moc Tx
Zależna od wkładki (zazwyczaj 2 - 7 dBm)
Właściwości oprogramowania
 
Tryb zarządzania
SNMP, Telnet, CLI, Web
Funkcje zarządzania
Fan Group Detecting
Monitorowanie pracy danego portu
Konfiguracja przełączania w warstwie Layer2
RSTP, IGMP, QoS
DBA, uwierzytelnianie ONU
ACL
Konfiguracja i zarządzanie ONU
Zarządzanie użytkownikami
Zarządzanie alarmami
Przełączanie Layer2
16K adresów MAC
Do 4096 VLANów
Port VLAN / protocol VLAN
VLAN tag / un-tag
VLAN transparent transmission
VLAN translation oraz QinQ
Izolacja portów
Limitowanie ruchu
802.1D
802.1W
Statyczne LACP
QoS w oparciu o port, VID, TOS i adres MAC
Kontrola dostępu
IEEE 802.x flow control
Statystyki stabilności portu
Multicast
IGMP Snooping Do 256 grup IP Multicast
Pozostałe cechy
 
Wymiary
442x200x43,6 mm
Waga
3,1 kg
Zasilanie
Wbudowany zasilacz 90 - 264 V AC, 47 / 63 Hz
Maksymalny pobór mocy
25 W
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -10 do 55 st. C
Dopuszczalna temperatura przechowywania
Od -40 do 80 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza
5%-90% niekondensująca

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

4,78 zł z VAT 3,89 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,5m.

Producent: brak danych

59,04 zł z VAT 48,00 zł netto

szt

Przetwornica napięcia sinusPro-800E 12V 500W 800VA

377,61 zł z VAT 307,00 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna PSN-30/30/10 18x SC Duplex

129,15 zł z VAT 105,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

ExtraLink moduł do urządzeń OLT (EPON)

154,24 zł z VAT 125,40 zł netto

szt

Huawei ONU HG8245H GE (GPON) SC/APC

Złącze SC/APC

Producent: Huawei

338,63 zł z VAT 275,31 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator