WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Szafka wewnętrzna PSN-30/30/10 18x SC Duplex

Producent: Mantar

129,15 zł z VAT 105,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Najważniejsze cechy:
  • Możliwość współpracy z infrastrukturą pionową budynku
  • Wyposażona w osłonę tacek na spawy światłowodowe z polem komutacyjnym na 18 adapterów typu SC Duplex
  • Zamykanie: zamek bębenkowy (dedykowany kod klucza)
  • Możliwość wprowadzenia kabli liniowych od góry i od dołu, szafka posiada 2 otwory (ø38/29 - zaślepione) na dolnej ściance, oraz 2 otwóry na górnej
  • Dedykowane miejsce na splitter
  • W tylnej części znajdują się przetłoczenia umożliwiające montaż opasek zaciskowych porządkujących włókna światłowodu
  • Materiał: blacha stalowa gr. 1 mm
  • Pomalowana proszkowo na kolor: RAL7035 - jasnoszary, gruba struktura
Wysokość
300 mm
Szerokość
300 mm
Głębokość
100 mm
Waga
2,5 kg

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

4,78 zł z VAT 3,89 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,5m.

Producent: brak danych

59,04 zł z VAT 48,00 zł netto

szt

Przetwornica napięcia sinusPro-800E 12V 500W 800VA

377,61 zł z VAT 307,00 zł netto

szt

UPLink EPON OLT 222L 2x PON 2x GbE 2x SFP

UPLink EPON OLT 222L 2x PON 2x GbE 2x SFP

2x porty PON, 2x gigabitowe porty Ethernet (uplinkowe), 2x sloty SFP (uplinkowe).

Producent: UPLink

1 597,77 zł z VAT 1 299,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Szafka wewnętrzna PSN 3

Szafka wewnętrzna PSN 3

Przeznaczona do montażu naściennego, wykonana z blachy czarnej o grubości 1 mm, kolor jasnoszary.

Producent: Mantar

60,27 zł z VAT 49,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-50-55-41

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-50-55-41

Szafka zewnętrzna do montażu na maszcie antenowym.

Producent: Mantar

429,27 zł z VAT 349,00 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna TPR-2, 200x200x120, szara

Szafka wewnętrzna TPR-2, 200x200x120, szara

Szafka metalowa do montażu urządzeń elektronicznych.

Producent: StalFlex

60,27 zł z VAT 49,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator