WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
Wyszukiwarka (odnaleziono: 8) nowe wyszukiwanie

UPLink EPON ONU EP101Z 1x GbE 1x SC/PC

69,25 zł z VAT 56,30 zł netto

szt

UPLink EPON ONU 101R 1x GbE 1x SC/PC

86,10 zł z VAT 70,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

UPLink GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)

121,77 zł z VAT 99,00 zł netto

szt

UPLink EPON OLT 222L 2x PON 2x GbE 2x SFP

UPLink EPON OLT 222L 2x PON 2x GbE 2x SFP

2x porty PON, 2x gigabitowe porty Ethernet (uplinkowe), 2x sloty SFP (uplinkowe).

Producent: UPLink

1 597,77 zł z VAT 1 299,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

UPLink EPON OLT EP422L 4x PON 2x GbE 2x SFP

1 966,77 zł z VAT 1 599,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

UPLink EPON OLT 2220 2x PON 2x GbE 2x SFP/SFP+

2 211,54 zł z VAT 1 798,00 zł netto

szt

UPLink EPON OLT 4440 4x PON 4x GbE 4x SFP/SFP+

2 455,08 zł z VAT 1 996,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt