WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
Wyszukiwarka (odnaleziono: 13) nowe wyszukiwanie

UPLink GPON / EPON ONU 501Z 1x GbE 1x SC/PC (ZTE chipset)

70,11 zł z VAT 57,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

UPLink EPON ONU EP101Z 1x GbE 1x SC/PC

76,25 zł z VAT 61,99 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

UPLink GPON / EPON ONU GP501R 1x GE 1x SC/UPC

NOWOŚĆ!

76,25 zł z VAT 61,99 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

UPLink EPON ONU 101R 1x GbE 1x SC/PC

86,10 zł z VAT 70,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

UPLink ONT GP542R (GPON/EPON)

NOWOŚĆ!

UPLink ONT GP542R (GPON/EPON)

4x porty Gigabit Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port USB, WiFi AC1200 2,4GHz i 5 GHz

Producent: UPLink

157,44 zł z VAT 128,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Moduł zasilający do terminali OLT 12V/6.25A

NOWOŚĆ!

Moduł zasilający do terminali OLT 12V/6.25A

Przeznaczony do montażu w terminalach OLT marki UPLink

Producent: UPLink

318,57 zł z VAT 259,00 zł netto

szt

UPLink EPON OLT 222L 2x PON 2x GbE 2x SFP

UPLink EPON OLT 222L 2x PON 2x GbE 2x SFP

2x porty PON, 2x gigabitowe porty Ethernet (uplinkowe), 2x sloty SFP (uplinkowe).

Producent: UPLink

1 474,77 zł z VAT 1 199,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

UPLink EPON OLT EP422L 4x PON 2x GbE 2x SFP

1 782,27 zł z VAT 1 449,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

UPLink EPON OLT 2220 2x PON 2x GbE 2x SFP/SFP+

1 966,77 zł z VAT 1 599,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

UPLink EPON OLT 4440 4x PON 4x GbE 4x SFP/SFP+

2 089,77 zł z VAT 1 699,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

UPLink GPON OLT GP4402 4x PON 4x GbE 2x SFP+

UPLink GPON OLT GP4402 4x PON 4x GbE 2x SFP+

4x porty PON 4x porty Gigabit Ethernet, 2x sloty SFP+

Producent: UPLink

3 934,77 zł z VAT 3 199,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

UPLink ONT GP522RV (GPON/EPON)

UPLink ONT GP522RV (GPON/EPON)

2x porty Gigabit Ethernet, 1x SC/UPC, 1x port telefoniczny RJ11 POTS, WiFi AC1200 2,4GHz i 5 GHz

Producent: UPLink

Produkt archiwalny

szt