WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

Producent: Opto

19,16 zł z VAT 15,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 3m

113,30 zł z VAT 92,11 zł netto

szt

Zaciskarka złączy RJ-45/RJ-12/RJ-11/RJ-9 CT-5684R

BESTSELLER

Zaciskarka złączy RJ-45/RJ-12/RJ-11/RJ-9 CT-5684R

Zaciska wszystkie rodzaje wtyków: linka, drut, ekranowane, nieekranowane, krótkie, długie.

30,66 zł z VAT 24,93 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: Option

158,29 zł z VAT 128,69 zł netto

szt

Zaślepka otworu SC duplex

0,77 zł z VAT 0,63 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

25,87 zł z VAT 21,03 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 20m

35,98 zł z VAT 29,25 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator