WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

Producent: Opto

19,30 zł z VAT 15,69 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

17,44 zł z VAT 14,18 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4112 (12)

8,61 zł z VAT 7,00 zł netto

szt

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

157,85 zł z VAT 128,33 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

94,87 zł z VAT 77,13 zł netto

szt

Xiaomi Mi Router 4A

Xiaomi Mi Router 4A

Bezprzewodowy, dwupasmowy, router AC1200 z 3 gigabitowymi portami 10/100/1000Mb/s i 4 dookólnymi antenami o zysku 5 dBi (2,4 GHz) i 6 dBi (5 GHz)

Producent: Xiaomi

123,48 zł z VAT 100,39 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m

20,12 zł z VAT 16,36 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

27,40 zł z VAT 22,28 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator