WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

Producent: Opto

20,37 zł z VAT 16,56 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 24V 1A

Zasilacz 24V 1A

Zasilacz przeznaczony do RB433/RB333

Producent: brak danych

23,14 zł z VAT 18,81 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber

Producent: Option

43,28 zł z VAT 35,19 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

84,54 zł z VAT 68,73 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

60,53 zł z VAT 49,21 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

19,35 zł z VAT 15,73 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 160m G657A2

152,03 zł z VAT 123,60 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 0,5m

21,25 zł z VAT 17,28 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator