WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

Producent: Opto

19,83 zł z VAT 16,12 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

Cloud Smart Switch CSS326-24G-2S+RM

zarządzalny przełącznik 24x GE, 2x SFP+

Producent: MikroTik

509,00 zł z VAT 413,82 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

58,89 zł z VAT 47,88 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

119,19 zł z VAT 96,90 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m G657A2

18,29 zł z VAT 14,87 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 20m G657A2

45,53 zł z VAT 37,02 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 15m

20,33 zł z VAT 16,53 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator