WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

Producent: Opto

21,08 zł z VAT 17,14 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

18,11 zł z VAT 14,72 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4112 (12)

8,95 zł z VAT 7,28 zł netto

szt

Kaseta do czyszczenia złącz światłowodowych CLE-BOX-S

Kaseta do czyszczenia złącz światłowodowych CLE-BOX-S

Kaseta CLE-BOX-S służy do prostego i szybkiego czyszczenia ferrul złączy światłowodowych bez użycia alkoholu.

111,87 zł z VAT 90,95 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zaślepka otworu SC duplex

0,77 zł z VAT 0,63 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Bezprzewodowy link pracujący w paśmie 60 GHz o przepustowości do 2 Gb/s i maksymalnym zasięgu transmisji 1500 metrów.

Producent: MikroTik

1 148,45 zł z VAT 933,70 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m

29,40 zł z VAT 23,90 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m

15,85 zł z VAT 12,89 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator