WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

Producent: Opto

24,35 zł z VAT 19,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 1m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m G657A2

21,93 zł z VAT 17,83 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m G657A2

30,52 zł z VAT 24,81 zł netto

szt

Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit) Lite

Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit) Lite

Precyzyjny uchwyt (wersja Lite) przeznaczony do regulacji bezprezwodowego urządzenia MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit).

124,35 zł z VAT 101,10 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

15,71 zł z VAT 12,77 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 20m

30,34 zł z VAT 24,67 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator