WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

Producent: Opto

26,45 zł z VAT 21,50 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

BESTSELLER

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

71,89 zł z VAT 58,45 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

9,94 zł z VAT 8,08 zł netto

szt

Puszka połączeniowa ekranowana kat. 6

7,85 zł z VAT 6,38 zł netto

szt

Tester okablowania z wyświetlaczem LCD SC8108

284,13 zł z VAT 231,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657A2

11,49 zł z VAT 9,34 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 0,5m

23,43 zł z VAT 19,05 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator