WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

Producent: Opto

27,77 zł z VAT 22,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m

9,45 zł z VAT 7,68 zł netto

szt

Wtyk DC 5,5/2,1 z szybkozłączem

3,08 zł z VAT 2,50 zł netto

szt

TP-Link Archer C50

TP-Link Archer C50

Dwupasmowy, bezprzewodowy router, AC1200 w standardzie 802.11ac

Producent: TP-Link

127,31 zł z VAT 103,50 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

3,51 zł z VAT 2,85 zł netto

szt

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.6a, beznarzędziowy

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.6a, beznarzędziowy

Samozaciskowe złącze przeznaczone do szybkiego zarabiania na skrętce typu drut i linka.

Producent: brak danych

13,65 zł z VAT 11,10 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto MPO-MPO OM3 12F Typ B, 5m

377,86 zł z VAT 307,20 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 10m

35,71 zł z VAT 29,03 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator