WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

Producent: Opto

31,77 zł z VAT 25,83 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

67,40 zł z VAT 54,80 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

9,82 zł z VAT 7,98 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

9,42 zł z VAT 7,66 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

22,53 zł z VAT 18,32 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

9,91 zł z VAT 8,06 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator