WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

Producent: Opto

30,64 zł z VAT 24,91 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

33,90 zł z VAT 27,56 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 5m

10,42 zł z VAT 8,47 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

25,34 zł z VAT 20,60 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

10,31 zł z VAT 8,38 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m

9,11 zł z VAT 7,41 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator