WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

22,98 zł z VAT 18,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

15,35 zł z VAT 12,48 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

96,95 zł z VAT 78,82 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 5m (czarny)

5,76 zł z VAT 4,68 zł netto

szt

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

277,98 zł z VAT 226,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Gigabit PoE Injector (GPEN21)

MikroTik Gigabit PoE Injector (GPEN21)

PoE injector posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet oraz slot SFP

Producent: MikroTik

109,37 zł z VAT 88,92 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 5m

35,44 zł z VAT 28,81 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m

16,52 zł z VAT 13,43 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator