WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

23,76 zł z VAT 19,32 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

21,49 zł z VAT 17,47 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 7m

30,97 zł z VAT 25,18 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

19,53 zł z VAT 15,88 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (szary)

1,48 zł z VAT 1,20 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

142,32 zł z VAT 115,71 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m G657A2

9,62 zł z VAT 7,82 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m G657A2

19,16 zł z VAT 15,58 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator