WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

25,17 zł z VAT 20,46 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

28,19 zł z VAT 22,92 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 7m

33,10 zł z VAT 26,91 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

22,34 zł z VAT 18,16 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m

20,31 zł z VAT 16,51 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 9U GetFort, 600mm, drzwi szklane, szara

682,65 zł z VAT 555,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto MPO-LC OM3 12F, 10m

NOWOŚĆ!

387,45 zł z VAT 315,00 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m

26,76 zł z VAT 21,76 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator