WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

21,13 zł z VAT 17,18 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

18,57 zł z VAT 15,10 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

20,12 zł z VAT 16,36 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 7m

27,79 zł z VAT 22,59 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

1 404,25 zł z VAT 1 141,67 zł netto

szt

MikroTik Gigabit PoE Injector (GPEN21)

NOWOŚĆ!

MikroTik Gigabit PoE Injector (GPEN21)

PoE injector posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet oraz slot SFP

Producent: MikroTik

100,66 zł z VAT 81,84 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 40m G657B3 Ghost (przeźroczysty)

NOWOŚĆ!

63,76 zł z VAT 51,84 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

22,07 zł z VAT 17,94 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator