WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

Producent: Opto

28,12 zł z VAT 22,86 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (szary)

1,99 zł z VAT 1,62 zł netto

szt

Adapter PoE 16-portowy 1U

217,37 zł z VAT 176,72 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

21,55 zł z VAT 17,52 zł netto

szt

Czyścik automatyczny do złączy i adapterów 1,25mm NTT-AT

224,13 zł z VAT 182,22 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 5km, TX1310, DDM

102,90 zł z VAT 83,66 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m

25,58 zł z VAT 20,80 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 0.5m

25,85 zł z VAT 21,02 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator