WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

Producent: Opto

24,11 zł z VAT 19,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

20,79 zł z VAT 16,90 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

19,29 zł z VAT 15,68 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

9,96 zł z VAT 8,10 zł netto

szt

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

3,42 zł z VAT 2,78 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 40m G657A2

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

21,76 zł z VAT 17,69 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator