WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

Producent: Opto

25,61 zł z VAT 20,82 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.6

0,34 zł z VAT 0,28 zł netto

szt

Profesjonalny zaciskacz-nóż LSA/Krone HY-110

41,82 zł z VAT 34,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Łącznik modularny, kat. 5e, 2x RJ-45, UTP

3,75 zł z VAT 3,05 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

22,08 zł z VAT 17,95 zł netto

szt

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 25m G657B3 EasyBend

48,19 zł z VAT 39,18 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 3m

28,46 zł z VAT 23,14 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator