WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

Producent: Opto

22,58 zł z VAT 18,36 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 3m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

19,70 zł z VAT 16,02 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

39,73 zł z VAT 32,30 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

9,95 zł z VAT 8,09 zł netto

szt

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D-D v3.0 Typ-A (24/48J 4xP037)

Mufa światłowodowa Tracom FOSC D-D v3.0 Typ-A (24/48J 4xP037)

Typ-A z mocowaniem na ścianę (D-D z uszczelnieniem mechanicznym).

Producent: Tracom

93,69 zł z VAT 76,17 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 10m

33,64 zł z VAT 27,35 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 3m

25,53 zł z VAT 20,76 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator