WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

Producent: Opto

28,76 zł z VAT 23,38 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G657A2 3m.

Patchcord na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Umożliwia łączenie portów optycznych w szafach teleinformatycznych, w których standardowe patchcordy na włóknie G.652D nie sprawdzają się z powodu zbyt dużych zagięć. Wszystkie włókna zostały zabezpieczone wysokiej jakości otuliną z materiału LSZH o średnicy 3mm, gwarantującą niepalność oraz zabezpieczenie przed rozprzetrzenianiem się płomieni. Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 21 dBi

Producent: MikroTik

204,83 zł z VAT 166,53 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

42,26 zł z VAT 34,36 zł netto

szt

Mercusys AC12G

Mercusys AC12G

Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy AC1200.

Producent: Mercusys

116,85 zł z VAT 95,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 120m G657A2

119,56 zł z VAT 97,20 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m G657A2

16,11 zł z VAT 13,10 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator