WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 3m

Producent: Option

120,27 zł z VAT 97,78 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń do 7m, charakteryzują się niskim zużyciem energii do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET. Zgodność ze standardami: SFF-8431, SFF-8083, SFF-8432, SFF-8472. Przewody są w całości zabezpieczenie przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Rezystancja izolacji: 1000Mohm Temperatura pracy: -10°C do 70°C. RoHS, LSZH.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

10,01 zł z VAT 8,14 zł netto

szt

MikroTik RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

MikroTik RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

5x gigabitowych portów (4x porty PoE), 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

204,73 zł z VAT 166,45 zł netto

szt

Patchcord STP kat.6 2m (zielony)

Patchcord STP kat.6 2m (zielony)

Patchcord ekranowany

5,95 zł z VAT 4,84 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord UTP kat.5e 7m (żółty)

6,22 zł z VAT 5,06 zł netto

szt

D-Link DGS-1510-52X

D-Link DGS-1510-52X

Zarządzalny gigabitowy, stakowalny, 52-portowy przełącznik Smart, wyposażony w 48x gigabitowych portów Ethernet i 4x porty 10GbE SFP+.

Producent: D-Link

2 441,08 zł z VAT 1 984,62 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik zasilacz Hot Swap 12V 150W do CCR1072-1G-8S+ (12POW150)

384,18 zł z VAT 312,34 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator