WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 3m

Producent: Option

117,70 zł z VAT 95,69 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń do 7m, charakteryzują się niskim zużyciem energii do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET. Zgodność ze standardami: SFF-8431, SFF-8083, SFF-8432, SFF-8472. Przewody są w całości zabezpieczenie przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Rezystancja izolacji: 1000Mohm Temperatura pracy: -10°C do 70°C. RoHS, LSZH.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 30m

133,39 zł z VAT 108,45 zł netto

szt

MikroTik wAP (RBwAP2nD)

MikroTik wAP (RBwAP2nD)

Mały wodoodporny bezprzewodowy access point do montażu na suficie, ścianie czy słupie

Producent: MikroTik

185,80 zł z VAT 151,06 zł netto

szt

Tenda AC8

BESTSELLER

Tenda AC8

Bezprzewodowy, gigabitowy, dwupasmowy router AC1200

Producent: Tenda

123,97 zł z VAT 100,79 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit)

Precyzyjny uchwyt przeznaczony do regulacji bezprezwodowego urządzenia MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit).

239,85 zł z VAT 195,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator