WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 7m

Producent: Option

242,06 zł z VAT 196,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń do 7m, charakteryzują się niskim zużyciem energii do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET. Zgodność ze standardami: SFF-8431, SFF-8083, SFF-8432, SFF-8472. Przewody są w całości zabezpieczenie przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Rezystancja izolacji: 1000Mohm Temperatura pracy: -10°C do 70°C. RoHS, LSZH.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

26,06 zł z VAT 21,19 zł netto

szt

Moduł keystone RJ-45 STP kat.6a, beznarzędziowy, zm. głęb

Moduł keystone RJ-45 STP kat.6a, beznarzędziowy, zm. głęb

Moduł keystone RJ-45 STP kat.6a, ekranowany, beznarzędziowy o zmniejszonej głębokości

10,70 zł z VAT 8,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków

Producent: Seven

588,99 zł z VAT 478,85 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

24,30 zł z VAT 19,76 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

62,15 zł z VAT 50,53 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik RouterBoard RB604

MikroTik RouterBoard RB604

Płyta córka dla płyt RB800

Producent: MikroTik

Najniższa cena z 30 dni: 105,78 zł

97,17 zł z VAT 105,78 zł 79,00 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 5m

137,17 zł z VAT 111,52 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator