WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 7m

Producent: Option

238,64 zł z VAT 194,02 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń do 7m, charakteryzują się niskim zużyciem energii do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET. Zgodność ze standardami: SFF-8431, SFF-8083, SFF-8432, SFF-8472. Przewody są w całości zabezpieczenie przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Rezystancja izolacji: 1000Mohm Temperatura pracy: -10°C do 70°C. RoHS, LSZH.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód FTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków

Producent: Seven

574,35 zł z VAT 466,95 zł netto

szt

MikroTik mANTBox 15s (RB921GS-5HPacD-15S)

MikroTik mANTBox 15s (RB921GS-5HPacD-15S)

5GHz, szerokość wiązki 120 stopni, antena 15dBi, procesor 720MHz, 128MB pamięci RAM, 1x SFP, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE

Producent: MikroTik

548,52 zł z VAT 445,95 zł netto

szt

MikroTik OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

MikroTik OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

praca w paśmie 5 GHz, dwie wbudowane anteny dookólne o zysku 7,5 dBi, 2x2 MIMO, standard 802.11a/n/ac, 31 dBm, 5 gigabitowych portów Ethernet, port USB, PoE output

Producent: MikroTik

492,20 zł z VAT 400,16 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

20,02 zł z VAT 16,28 zł netto

szt

TP-Link EAP620 HD

TP-Link EAP620 HD

Gigabitowy, dwupasmowy, bezprzewodowy punkt dostępowy MU-MIMO z możliwością montażu na suficie, standard AX1800

Producent: TP-Link

650,67 zł z VAT 529,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SEXTANT

Osłona antyzakłóceniowa dla RouterBoard SEXTANT

Osłona antyzakłóceniowa do RouterBOARD SEXTANT i SEXTANTG.

101,84 zł z VAT 82,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator