WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 7m

Producent: Option

229,67 zł z VAT 186,72 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń do 7m, charakteryzują się niskim zużyciem energii do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET. Zgodność ze standardami: SFF-8431, SFF-8083, SFF-8432, SFF-8472. Przewody są w całości zabezpieczenie przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Rezystancja izolacji: 1000Mohm Temperatura pracy: -10°C do 70°C. RoHS, LSZH.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

MikroTik SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit.

Producent: MikroTik

368,42 zł z VAT 299,53 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

94,73 zł z VAT 77,02 zł netto

szt

MikroTik mANTBox 15s (RB921GS-5HPacD-15S)

MikroTik mANTBox 15s (RB921GS-5HPacD-15S)

5GHz, szerokość wiązki 120 stopni, antena 15dBi, procesor 720MHz, 128MB pamięci RAM, 1x SFP, 1x gigabitowy port Ethernet, PoE

Producent: MikroTik

521,05 zł z VAT 423,62 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

19,26 zł z VAT 15,66 zł netto

szt

MikroTik SXTsq 5 High Power (RBSXTsq5HPnD)

MikroTik SXTsq 5 High Power (RBSXTsq5HPnD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain

Producent: MikroTik

184,22 zł z VAT 149,77 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Modem MiniPCI Express LTE Huawei ME909u-521 GPS

Modem MiniPCI Express LTE Huawei ME909u-521 GPS

Modem LTE mPCI-e, działa z Mikrotik

Producent: Huawei

512,92 zł z VAT 417,01 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik zasilacz 24V 4A do CCR1016 i CCR1036 (24V4APOW)

110,05 zł z VAT 89,47 zł netto

Dostępność: End of Life

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator