WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 7m

Producent: Option

219,63 zł z VAT 178,56 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pasywne przewody SFP+ zostały opracowane jako zamiennik modułów optycznych dla krótkich połączeń do 7m, charakteryzują się niskim zużyciem energii do 30mW, Przepustowość 10Gbps. Zastosowanie: przełączniki, serwery, routery, pamięci masowe, karty sieciowe (NIC), Data Center, SONET. Zgodność ze standardami: SFF-8431, SFF-8083, SFF-8432, SFF-8472. Przewody są w całości zabezpieczenie przed zakłóceniami elektromagnetycznymi. Rezystancja izolacji: 1000Mohm Temperatura pracy: -10°C do 70°C. RoHS, LSZH.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

MikroTik SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)

Sektorowy AP o wiązce 90 stopni z portem Gigabit.

Producent: MikroTik

352,32 zł z VAT 286,44 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 1m

90,60 zł z VAT 73,66 zł netto

szt

MikroTik OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

MikroTik OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

praca w paśmie 5 GHz, dwie wbudowane anteny dookólne o zysku 7,5 dBi, 2x2 MIMO, standard 802.11a/n/ac, 31 dBm, 5 gigabitowych portów Ethernet, port USB, PoE output

Producent: MikroTik

452,98 zł z VAT 368,28 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

18,43 zł z VAT 14,98 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

22,07 zł z VAT 17,94 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Netprotector, Gigabit Ethernet Surge Protector (RBGESP, GESP)

NOWOŚĆ!

MikroTik Netprotector, Gigabit Ethernet Surge Protector (RBGESP, GESP)

Netprotector z gigabitowym portem Ethernet w obudowie zewnętrznej IP67

Producent: MikroTik

100,66 zł z VAT 81,84 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator