WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM

Producent: MikroTik

1 570,34 zł z VAT 1 276,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM to wydajny, zarządzalny switch warstwy Layer 2 / 3. Wyposażony został w 16 slotów na wkładki SFP+, do slotów z powodzeniem można włożyć również zwykłe wkładki SFP. Urządzenie posiada wydajny switch chip, który umożliwia wykorzystanie możliwości 16 portów o przepustowości 10 Gb/s. Produkt posiada także procesor o taktowaniu 800 MHz i 1 GB pamięci RAM, dzięki czemu może częściowo pracować w warstwie Layer 3, bez problemów wydajnościowych.

Switch posiada funkcję dual boot - użytkownik może wybrać korzystanie z systemu SwitchOS lub RouterOS. Korzystając ze SwitchOSa do dyspozycji dostajemy graficzny interfejs oraz wszelkie funkcje zarządzalnego switcha. Prócz tego oprogramowanie wspiera filtrowanie MAC, konfigurację VLANów, mirror traffic czy limitowanie przepustowości. Z drugiej strony system RouterOS umożliwia korzystanie z bardziej zaawansowanych funkcji w warstwie Layer 3.

Oferowany produkt zamknięty został w obudowie przystosowanej do montażu w szafie Rack 19". Chłodzony jest pasywnie, ale posiada również wentylatory, które włączają się w przypadku wzrostu temperatury. Urządzenie wyposażone zostało w dwa wbudowane zasilacze, które mogą pracować redundantnie. W przypadku awarii jednego za zasilanie będzie odpowiadał drugi.

Najważniejsze cechy:
  • 16 slotów na wkładki SFP+
  • kompatybilność zarówno z wkładkami SFP+, jak i SFP
  • wydajny switch chip
  • procesor o taktowaniu 800 MHz
  • 1 GB pamięci RAM
  • dual boot - systemy RouterOS i SwitchOS
CRS317-1G-16S+RM
 
Procesor
98DX8216B0
Taktowanie procesora
800 MHz
Pamięć RAM
1 GB
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
Porty
16 slotów SFP+
Wspierają wkładki SFP oraz SFP+
Wsparcie DDMI
System operacyjny
RouterOS i SwitchOS
Licencja RouterOS
Level 6
Serial port
RJ45
Sposób zasilania
Wbudowany zasilacz 110 - 240 V AC
Ilość wejść AC
2
Redundancja zasilaczy
Tak
Maksymalny pobór mocy
42 W
Aktywne chłodzenie
Tak
Monitorowanie temperatury CPU
Tak
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C
Wymiary
443 x 224 x 44 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Szafkowy zasilacz buforowy ZBF-24V-5A-17Ah

306,27 zł z VAT 249,00 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-PRO) UniFi AC PRO Access Point

Ubiquiti (UAP-AC-PRO) UniFi AC PRO Access Point

Dwuzakresowy access point (Dual-Band), pracujący jednocześnie w dwóch zakresach 5GHz oraz 2.4GHz. Moduł radiowy może nadawać z mocą do 22dBm.

Producent: Ubiquiti Networks

661,46 zł z VAT 537,77 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,60 zł z VAT 2,93 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

68,88 zł z VAT 56,00 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS309-1G-8S+IN

MikroTik Cloud Router Switch CRS309-1G-8S+IN

Zarządzalny switch z 1x gigabitowym portem Ethernet i 8 slotami SFP+ (10 Gb/s). Procesor 800 MHz, 512 MB pamięci RAM, maks. przepustowość przełączania (non-blocking) 81 Gb/s, funkcja Dual Boot, metalowa obudowa typu desktop.

Producent: MikroTik

1 069,41 zł z VAT 869,44 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-SG5426

TP-Link TL-SG5426

Zarządzalny 26-portowy switch L2 Gigabit Ethernet z 4 slotami SFP w metalowej obudowie, możliwość mocowania w szafie RACK

Producent: TP-Link

1 634,67 zł z VAT 1 329,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

D-Link DGS-1210-10P

D-Link DGS-1210-10P

Zarządzalny 10-portowy gigabitowy switch Smart z 8 portami PoE+ i z 2 slotami SFP

Producent: D-Link

553,28 zł z VAT 449,82 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator