WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM

Producent: MikroTik

1 472,20 zł z VAT 1 196,91 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM to wydajny, zarządzalny switch warstwy Layer 2 / 3. Wyposażony został w 16 slotów na wkładki SFP+, do slotów z powodzeniem można włożyć również zwykłe wkładki SFP. Urządzenie posiada wydajny switch chip, który umożliwia wykorzystanie możliwości 16 portów o przepustowości 10 Gb/s. Produkt posiada także procesor o taktowaniu 800 MHz i 1 GB pamięci RAM, dzięki czemu może częściowo pracować w warstwie Layer 3, bez problemów wydajnościowych.

Switch posiada funkcję dual boot - użytkownik może wybrać korzystanie z systemu SwitchOS lub RouterOS. Korzystając ze SwitchOSa do dyspozycji dostajemy graficzny interfejs oraz wszelkie funkcje zarządzalnego switcha. Prócz tego oprogramowanie wspiera filtrowanie MAC, konfigurację VLANów, mirror traffic czy limitowanie przepustowości. Z drugiej strony system RouterOS umożliwia korzystanie z bardziej zaawansowanych funkcji w warstwie Layer 3.

Oferowany produkt zamknięty został w obudowie przystosowanej do montażu w szafie Rack 19". Chłodzony jest pasywnie, ale posiada również wentylatory, które włączają się w przypadku wzrostu temperatury. Urządzenie wyposażone zostało w dwa wbudowane zasilacze, które mogą pracować redundantnie. W przypadku awarii jednego za zasilanie będzie odpowiadał drugi.

Najważniejsze cechy:
  • 16 slotów na wkładki SFP+
  • kompatybilność zarówno z wkładkami SFP+, jak i SFP
  • wydajny switch chip
  • procesor o taktowaniu 800 MHz
  • 1 GB pamięci RAM
  • dual boot - systemy RouterOS i SwitchOS
CRS317-1G-16S+RM
 
Procesor
98DX8216B0
Taktowanie procesora
800 MHz
Pamięć RAM
1 GB
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
Porty
16 slotów SFP+
Wspierają wkładki SFP oraz SFP+
Wsparcie DDMI
System operacyjny
RouterOS i SwitchOS
Licencja RouterOS
Level 6
Serial port
RJ45
Sposób zasilania
Wbudowany zasilacz 110 - 240 V AC
Ilość wejść AC
2
Redundancja zasilaczy
Tak
Maksymalny pobór mocy
42 W
Aktywne chłodzenie
Tak
Monitorowanie temperatury CPU
Tak
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C
Wymiary
443 x 224 x 44 mm

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik zasilacz 24V, 2.5A do CCR1009 (24V2APOW)

62,32 zł z VAT 50,67 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (szary)

1,43 zł z VAT 1,16 zł netto

szt

MikroTik SFP S-RJ01

102,02 zł z VAT 82,94 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

21,43 zł z VAT 17,42 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

104,34 zł z VAT 84,83 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657B3 EasyBend

15,01 zł z VAT 12,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

152,77 zł z VAT 124,20 zł netto

szt

TP-Link T1500G-10PS

TP-Link T1500G-10PS

Przełącznik Smart JetStream, 8 portów Gb PoE, 2 sloty SFP
Model wycofany z produkcji. Zastąpiony modelem TP-Link TL-SG2210P

Producent: TP-Link

399,11 zł z VAT 324,48 zł netto

Dostępność: End of Life

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator