WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

Producent: MikroTik

244,31 zł z VAT 198,63 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

MikroTik RouterBoard RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S) jest zarządzalnym switchem przeznaczonym głównie na rynek SOHO. RB260GSP wyposażony został w 5x gigabitowych portów Ethernet oraz 1x gniazdo na wkładki SFP (Gigabit Ethernet, Mini-GBIC). Dodatkowo urządzenie może zasilać inne urządzenia. Porty 2-5 mogą zasilać inne urządzenia obsługujące zasilanie PoE (napięcie na portach będzie takie same jak napięcie zasilania RB260GSP).

Switch oparty jest na procesorze Taifatech TF470 i wyposażone jest w 96K pamięci SRAM. Urządzeniem zarządza system zaprojektowany specjalnie dla switchy - SwOS, który jest zarządzalny z przeglądarki internetowej, z poziomu której mamy dostęp do wszystkich podstawowych funkcji przełącznika, plus dodatkowo oferuje funkcjonalności spotykane w bardzo zaawansowanych urządzeniach sieciowych.

Najważniejsze cechy:
  • 5 gigabitowych portów Ethernet
  • 1 slot na wkładkę SFP
  • zasilanie poprzez wtyk DC lub PoE na porcie Ethernet (1)
  • porty Ethernet (2-5) umożliwiają zasilanie innych urządzeń (wyjście PoE);
  • system SwOS
  • liczne funkcje zarządzania; Port-to-port forwarding, Filtracja adresów MAC, Konfiguracja VLAN-ów, Mirror traffic, Limity pasma
  • dostęp do zarządzania; konfiguracji z poziomu przeglądarki internetowej
CPU
Taifatech TF470
Pamięć
96K SRAM
Interfejsy
5x portów 10/100/1000 Ethernet 
1x gniazdo na wkładki Gigabit SFP (Mini-GBIC)
Diody LED
Zasilanie, aktywność NAND, 5x portów LAN
Opcje zasilania
PoE: 8-30V DC na pierwszym porcie Ethernet (piny 4,5,7,8. Passive PoE. Non 802.3af)
Jack: 8-30V DC
PoE
Pasywne PoE na portach 2-5, do 500mA na każdy port
Napięcie takie jak napięcie zasilania RB260GSP
Wymiary
113 x 89 x 28 mm
Waga bez kabli
142 g
Pobór mocy
do 6W
Temperatura pracy
-20C .. +65C
System operacyjny
MikroTik SwOS

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

187,62 zł z VAT 152,54 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Optix kabel DAC Z-XOTKtcd 12J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Optix kabel DAC Z-XOTKtcd 12J 9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi

Producent: Optix

2,36 zł z VAT 1,92 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link EAP110

TP-Link EAP110

Bezprzewodowy punkt dostępowy z możliwością montażu na suficie, standard N 300Mb/s oraz PoE pasywne

Producent: TP-Link

147,59 zł z VAT 119,99 zł netto

szt

MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN

Bezprzewodowy router, pracujący w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie o łącznej prędkości do 2000 Mb/s; 10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

1 234,08 zł z VAT 1 003,32 zł netto

Dostępność: Dostawa w drodze

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+

MikroTik Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+

Chłodzenie pasywne, 16GB pamięci RAM, 1x gigabitowy port Ethernet, 8x portów SFP+, 1U

Producent: MikroTik

14 721,32 zł z VAT 11 968,55 zł netto

szt

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

MikroTik DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 21 dBi

Producent: MikroTik

226,01 zł z VAT 183,75 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator