WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

Producent: MikroTik

221,09 zł z VAT 179,75 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S) jest zarządzalnym switchem przeznaczonym głównie na rynek SOHO. RB260GSP wyposażony został w 5x gigabitowych portów Ethernet oraz 1x gniazdo na wkładki SFP (Gigabit Ethernet, Mini-GBIC). Dodatkowo urządzenie może zasilać inne urządzenia. Porty 2-5 mogą zasilać inne urządzenia obsługujące zasilanie PoE (napięcie na portach będzie takie same jak napięcie zasilania RB260GSP).

Switch oparty jest na procesorze Taifatech TF470 i wyposażone jest w 96K pamięci SRAM. Urządzeniem zarządza system zaprojektowany specjalnie dla switchy - SwOS, który jest zarządzalny z przeglądarki internetowej, z poziomu której mamy dostęp do wszystkich podstawowych funkcji przełącznika, plus dodatkowo oferuje funkcjonalności spotykane w bardzo zaawansowanych urządzeniach sieciowych.

Najważniejsze cechy:
  • 5 gigabitowych portów Ethernet
  • 1 slot na wkładkę SFP
  • zasilanie poprzez wtyk DC lub PoE na porcie Ethernet (1)
  • porty Ethernet (2-5) umożliwiają zasilanie innych urządzeń (wyjście PoE);
  • system SwOS
  • liczne funkcje zarządzania; Port-to-port forwarding, Filtracja adresów MAC, Konfiguracja VLAN-ów, Mirror traffic, Limity pasma
  • dostęp do zarządzania; konfiguracji z poziomu przeglądarki internetowej
CPU
Taifatech TF470
Pamięć
96K SRAM
Interfejsy
5x portów 10/100/1000 Ethernet 
1x gniazdo na wkładki Gigabit SFP (Mini-GBIC)
Diody LED
Zasilanie, aktywność NAND, 5x portów LAN
Opcje zasilania
PoE: 8-30V DC na pierwszym porcie Ethernet (piny 4,5,7,8. Passive PoE. Non 802.3af)
Jack: 8-30V DC
PoE
Pasywne PoE na portach 2-5, do 500mA na każdy port
Napięcie takie jak napięcie zasilania RB260GSP
Wymiary
113 x 89 x 28 mm
Waga bez kabli
142 g
Pobór mocy
do 6W
Temperatura pracy
-20C .. +65C
System operacyjny
MikroTik SwOS

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail MMCX - N/ż (20 cm)

22,00 zł z VAT 17,89 zł netto

szt

TP-Link TL-SG3210

TP-Link TL-SG3210

Zarządzalny 8-portowy switch L2 Gigabit Ethernet z 2 slotami SFP DEMO. Model nie produkowany, zamiennik: TP-Link T2500G-10TS

Producent: TP-Link

431,42 zł z VAT 350,75 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Mini Bracket - SXT

Mini Bracket - SXT

Uchwyt montażowy dla urządzeń RouterBoard SXT

Producent: brak danych

11,44 zł z VAT 9,30 zł netto

szt

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:4 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

35,35 zł z VAT 28,74 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

311,81 zł z VAT 253,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik SXT 2 (RBSXTG-2HnD)

MikroTik SXT 2 (RBSXTG-2HnD)

kompletne urządzenie typu CPE pracujące w standardzie 802.11n 2x2 MIMO DEMO

Producent: MikroTik

311,81 zł z VAT 253,50 zł netto

szt

MikroTik LHG 2 (RBLHG-2nD)

MikroTik LHG 2 (RBLHG-2nD)

Urządzenie łączące w sobie radio ze zintegrowaną anteną o zysku 18 dBi

Producent: MikroTik

232,43 zł z VAT 188,97 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator