WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

Producent: MikroTik

166,54 zł z VAT 135,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard RB260GS (CSS106-5G-1S) jest zarządzalnym switchem przeznaczonym głównie na rynek SOHO. RB260GS wyposażony został w 5x portów Gigabit Ethernet oraz 1x gniazdo na wkładki SFP (Gigabit Ethernet, Mini-GBIC).

Switch oparty jest na procesorze Taifatech TF470 i wyposażony jest w 96K pamięci SRAM. Urządzeniem zarządza system zaprojektowany specjalnie dla switchy - SwOS, który jest zarządzalny z przeglądarki internetowej, z poziomu której mamy dostęp do wszystkich podstawowych funkcji przełącznika, plus dodatkowo oferuje funkcjonalności spotykane w bardzo zaawansowanych urządzeniach sieciowych.

Najważniejsze cechy:
  • 5 gigabitowych portów Ethernet
  • 1 slot na wkładkę SFP
  • zasilanie poprzez wtyk DC lub PoE na porcie Ethernet (1)
  • system SwOS
  • liczne funkcje zarządzania; Port-to-port forwarding, Filtracja adresów MAC, Konfiguracja VLAN-ów, Mirror traffic, Limity pasma
  • dostęp do zarządzania; konfiguracji z poziomu przeglądarki internetowej
CPU
Taifatech TF470
Pamięć
96K SRAM
Interfejsy
5x portów 10/100/1000 Ethernet 
1x gniazdo na wkładki Gigabit SFP (Mini-GBIC)
Diody LED
Zasilanie,
aktywność NAND,
5x portów LAN
Opcje zasilania
Power over Ethernet: 8-30V DC na pierwszym porcie Ethernet (piny 4,5,7,8. Passive PoE. Non 802.3af)
Jack: 8-30V DC
Inne
Sprzętowy watchdog
Wymiary
113 x 89 x 28 mm
Waga bez kabli
142g
Pobór mocy
do 6W
Temperatura pracy
-20C .. +65C
System operacyjny
MikroTik SwOS

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

66,73 zł z VAT 54,25 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m

18,78 zł z VAT 15,27 zł netto

szt

Kable do zasilaczy buforowych 12V i akumulatora 5/7/12Ah

7,38 zł z VAT 6,00 zł netto

szt

TotoLink S505

TotoLink S505

Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet.

Producent: TotoLink

33,85 zł z VAT 27,52 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

MikroTik Cloud Router Switch CRS106-1C-5S

5 slotów SFP, 1 slot Combo (Ethernet / SFP), procesor QCA8511 o taktowaniu 400 MHz, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

227,99 zł z VAT 185,36 zł netto

szt

MikroTik mAP lite (RBmAPL-2nD)

MikroTik mAP lite (RBmAPL-2nD)

micro access point, Dual-Chain 2.4GHz, procesor 650 MHz, 64 MB pamięci RAM, 1x port Ethernet

Producent: MikroTik

100,10 zł z VAT 81,38 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator