WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

Producent: MikroTik

174,86 zł z VAT 142,16 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard RB260GS (CSS106-5G-1S) jest zarządzalnym switchem przeznaczonym głównie na rynek SOHO. RB260GS wyposażony został w 5x portów Gigabit Ethernet oraz 1x gniazdo na wkładki SFP (Gigabit Ethernet, Mini-GBIC).

Switch oparty jest na procesorze Taifatech TF470 i wyposażony jest w 96K pamięci SRAM. Urządzeniem zarządza system zaprojektowany specjalnie dla switchy - SwOS, który jest zarządzalny z przeglądarki internetowej, z poziomu której mamy dostęp do wszystkich podstawowych funkcji przełącznika, plus dodatkowo oferuje funkcjonalności spotykane w bardzo zaawansowanych urządzeniach sieciowych.

Najważniejsze cechy:
  • 5 gigabitowych portów Ethernet
  • 1 slot na wkładkę SFP
  • zasilanie poprzez wtyk DC lub PoE na porcie Ethernet (1)
  • system SwOS
  • liczne funkcje zarządzania; Port-to-port forwarding, Filtracja adresów MAC, Konfiguracja VLAN-ów, Mirror traffic, Limity pasma
  • dostęp do zarządzania; konfiguracji z poziomu przeglądarki internetowej
CPU
Taifatech TF470
Pamięć
96K SRAM
Interfejsy
5x portów 10/100/1000 Ethernet 
1x gniazdo na wkładki Gigabit SFP (Mini-GBIC)
Diody LED
Zasilanie,
aktywność NAND,
5x portów LAN
Opcje zasilania
Power over Ethernet: 8-30V DC na pierwszym porcie Ethernet (piny 4,5,7,8. Passive PoE. Non 802.3af)
Jack: 8-30V DC
Inne
Sprzętowy watchdog
Wymiary
113 x 89 x 28 mm
Waga bez kabli
142g
Pobór mocy
do 6W
Temperatura pracy
-20C .. +65C
System operacyjny
MikroTik SwOS

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

MikroTik RB260GSP (CSS106-1G-4P-1S)

5x gigabitowych portów (4x porty PoE), 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

217,93 zł z VAT 177,18 zł netto

szt

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

67,06 zł z VAT 54,52 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m

18,88 zł z VAT 15,35 zł netto

szt

Kingston DataTraveler USB 3.0 DT100G3/64GB

43,30 zł z VAT 35,20 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

21,24 zł z VAT 17,27 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 3m (niebieski)

5,73 zł z VAT 4,66 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik NetMetal 5SHP (RB921UAGS-5SHPacD-NM)

MikroTik NetMetal 5SHP (RB921UAGS-5SHPacD-NM)

Super High Power 1300mW, Dual Chain

Producent: MikroTik

620,25 zł z VAT 504,27 zł netto

szt

MikroTik LtAP LR8 LTE kit (RBLtAP-2HnD&R11e-LTE&LR8)

MikroTik LtAP LR8 LTE kit (RBLtAP-2HnD&R11e-LTE&LR8)

Wodoszczelny, odporny na warunki atmosferyczne bezprzewodowy punkt dostępowy 2,4 GHz typu all-in-one z LTE, GPS i bezprzewodowym wsparciem dla LoRa

Producent: MikroTik

1 044,93 zł z VAT 849,54 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator