WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

Producent: MikroTik

155,41 zł z VAT 126,35 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard RB260GS (CSS106-5G-1S) jest zarządzalnym switchem przeznaczonym głównie na rynek SOHO. RB260GS wyposażony został w 5x portów Gigabit Ethernet oraz 1x gniazdo na wkładki SFP (Gigabit Ethernet, Mini-GBIC).

Switch oparty jest na procesorze Taifatech TF470 i wyposażony jest w 96K pamięci SRAM. Urządzeniem zarządza system zaprojektowany specjalnie dla switchy - SwOS, który jest zarządzalny z przeglądarki internetowej, z poziomu której mamy dostęp do wszystkich podstawowych funkcji przełącznika, plus dodatkowo oferuje funkcjonalności spotykane w bardzo zaawansowanych urządzeniach sieciowych.

Najważniejsze cechy:
  • 5 gigabitowych portów Ethernet
  • 1 slot na wkładkę SFP
  • zasilanie poprzez wtyk DC lub PoE na porcie Ethernet (1)
  • system SwOS
  • liczne funkcje zarządzania; Port-to-port forwarding, Filtracja adresów MAC, Konfiguracja VLAN-ów, Mirror traffic, Limity pasma
  • dostęp do zarządzania; konfiguracji z poziomu przeglądarki internetowej
CPU
Taifatech TF470
Pamięć
96K SRAM
Interfejsy
5x portów 10/100/1000 Ethernet 
1x gniazdo na wkładki Gigabit SFP (Mini-GBIC)
Diody LED
Zasilanie,
aktywność NAND,
5x portów LAN
Opcje zasilania
Power over Ethernet: 8-30V DC na pierwszym porcie Ethernet (piny 4,5,7,8. Passive PoE. Non 802.3af)
Jack: 8-30V DC
Inne
Sprzętowy watchdog
Wymiary
113 x 89 x 28 mm
Waga bez kabli
142g
Pobór mocy
do 6W
Temperatura pracy
-20C .. +65C
System operacyjny
MikroTik SwOS

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

62,26 zł z VAT 50,62 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Gumowa osłona wtyku RJ-45, szara

0,20 zł z VAT 0,16 zł netto

szt

MikroTik RouterBoard RB435G

MikroTik RouterBoard RB435G

Płyta typu embedded, 3x interfejsy Gigabit Ethernet LAN, 5x gniazd MiniPCI, 256MB RAM, 2x porty USB, port microSD, serial port RS232, system RouterOS z licencją level5

Producent: MikroTik

674,95 zł z VAT 548,74 zł netto

szt

TP-Link TL-MR3020

TP-Link TL-MR3020

Przenośny router bezprzewodowy 3G/4G, standard N
DEMO Lista modemów

Producent: TP-Link

87,00 zł z VAT 70,73 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przetwornica obniżająca napięcie 12V/5V 6A

Przetwornica obniżająca napięcie 12V/5V 6A

Idealna do zasilania urządzeń 5V długim kablem z zasilacza 12V lub np. zasilacza buforowego

Producent: Cablemedia

54,12 zł z VAT 44,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+

MikroTik Cloud Core Router CCR1016-12S-1S+

12x SFP, 1x SFP+, 16 rdzeni x 1.2GHz CPU, 2GB RAM, ekran LCD, zasilacze redundantne, RouterOS L6, 1U.

Producent: MikroTik

2 703,34 zł z VAT 2 197,84 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 24x sloty 10 Gb/s SFP+, USB, port konsolowy RJ45, Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

1 810,88 zł z VAT 1 472,26 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator