WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

3,01 zł z VAT 2,45 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MWL 18-12F Long Life

Akumulator MWL 18-12F Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-18Ah o wym. 181 x 76 x 167 mm.
Terminal / złącze: śruba i nakrętka M5 (T3)

Producent: MW Power

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

szt

Patyczki czyszczące do złącz 2.5mm 25szt

Patyczki czyszczące do złącz 2.5mm 25szt

Nadają się do złącz: SC, FC, ST, E2000

14,93 zł z VAT 12,14 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

65,56 zł z VAT 53,30 zł netto

szt

Dyspenser alkoholu 236ml

86,90 zł z VAT 70,65 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 0.25m (szary)

2,21 zł z VAT 1,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

2,71 zł z VAT 2,20 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

6,11 zł z VAT 4,97 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator