WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

4,21 zł z VAT 3,42 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,86 zł z VAT 7,20 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM

70,20 zł z VAT 57,07 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m G657A2

8,39 zł z VAT 6,82 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna PSN 3

Szafka wewnętrzna PSN 3

Przeznaczona do montażu naściennego, wykonana z blachy czarnej o grubości 1 mm, kolor jasnoszary.

Producent: Mantar

60,27 zł z VAT 49,00 zł netto

szt

Patch panel uniwersalny nieobłożony 24 porty 1U czarny (SX24M-0-STP-BK-UNI)

NOWOŚĆ!

Patch panel uniwersalny nieobłożony 24 porty 1U czarny (SX24M-0-STP-BK-UNI)

Uniwersalny, modularny, nieobłożony patch panel z 24 portami

Producent: Solarix

71,96 zł z VAT 58,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

5,09 zł z VAT 4,14 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

5,63 zł z VAT 4,58 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator