WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

3,37 zł z VAT 2,74 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail SC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

2,94 zł z VAT 2,39 zł netto

szt

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

8,49 zł z VAT 15,28 zł 6,90 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 12U, 450mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 19" 12U, 450mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 12U 19", 600x545x450 mm, drzwi szklane

Producent: StalFlex

439,00 zł z VAT 356,91 zł netto

szt

Ubiquiti (NBE-5AC-Gen2) NanoBeam 5AC 19 dBi Gen2

464,64 zł z VAT 377,76 zł netto

szt

Patyczki czyszczące do złącz 2.5mm 25szt

Patyczki czyszczące do złącz 2.5mm 25szt

Nadają się do złącz: SC, FC, ST, E2000

16,24 zł z VAT 13,20 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/UPC, MM OM1, 1m

7,11 zł z VAT 5,78 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,14 zł z VAT 2,55 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator