WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

4,18 zł z VAT 3,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657B3 EasyBend

15,14 zł z VAT 12,31 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,18 zł z VAT 3,40 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna PSN 3

Szafka wewnętrzna PSN 3

Przeznaczona do montażu naściennego, wykonana z blachy czarnej o grubości 1 mm, kolor jasnoszary.

Producent: Mantar

60,27 zł z VAT 49,00 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02A

8,84 zł z VAT 7,19 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/UPC, MM OM3, 2m

5,66 zł z VAT 4,60 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 1m

4,62 zł z VAT 3,76 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator