WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

4,23 zł z VAT 3,44 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Szafa wisząca 10" 6U, 300mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 10" 6U, 300mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 6U 10", 322x322x300 mm (wys,szer,gł), drzwi szklane

Producent: StalFlex

152,00 zł z VAT 123,58 zł netto

szt

TP-Link TL-SM311LS

TP-Link TL-SM311LS

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

58,45 zł z VAT 47,52 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Uchwyt odciągowy I-37.PAT

Uchwyt odciągowy I-37.PAT

Przeznaczony jest do kabli napowietrznych okrągłych o średnicy 3-7mm.

Producent: Telcoline

8,49 zł z VAT 6,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0212F, 2 wejścia, 12 wyjść

Mufa światłowodowa naścienna FDB-0212F, 2 wejścia, 12 wyjść

Do montażu na ścianie. 2 wejścia, 12 wyjść.

64,55 zł z VAT 52,48 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/UPC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

5,30 zł z VAT 4,31 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

5,12 zł z VAT 4,16 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator