WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/UPC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

5,33 zł z VAT 4,33 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

3,28 zł z VAT 2,67 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

9,61 zł z VAT 7,81 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE+ 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 565,59 zł z VAT 1 272,84 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/APC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

10,02 zł z VAT 8,15 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,94 zł z VAT 3,20 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator