WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/UPC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

6,45 zł z VAT 5,24 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

4,03 zł z VAT 3,28 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

4,40 zł z VAT 3,58 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

11,57 zł z VAT 9,41 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE+ 802.3af/at

Producent: MikroTik

2 621,75 zł z VAT 2 131,50 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/UPC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

5,85 zł z VAT 4,76 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, MM OM2, 1m

4,76 zł z VAT 3,87 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator