WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/UPC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

5,23 zł z VAT 4,25 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

14,44 zł z VAT 11,74 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-Lite) UniFi UAP-AC Lite

Ubiquiti (UAP-AC-Lite) UniFi UAP-AC Lite

Moc 20dBm, standard 802.11ac

Producent: Ubiquiti Networks

346,64 zł z VAT 281,82 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

9,40 zł z VAT 7,64 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 3m G657A2

11,30 zł z VAT 9,19 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 4U, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 19" 4U, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 4U 19", 230x520x450 mm (wys,szer,gł), drzwi szklane

Producent: StalFlex

208,25 zł z VAT 169,31 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/APC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

5,69 zł z VAT 4,63 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,28 zł z VAT 3,48 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator