WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/UPC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

5,33 zł z VAT 4,33 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-Lite) UniFi UAP-AC Lite

Ubiquiti (UAP-AC-Lite) UniFi UAP-AC Lite

Moc 20dBm, standard 802.11ac

Producent: Ubiquiti Networks

353,05 zł z VAT 287,03 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,36 zł z VAT 2,73 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 4U, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 19" 4U, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 4U 19", 230x520x450 mm (wys,szer,gł), drzwi szklane

Producent: StalFlex

196,00 zł z VAT 159,35 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE+ 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 457,09 zł z VAT 1 184,63 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/APC, SM, 3m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

5,73 zł z VAT 4,66 zł netto

szt

12x Pigtail SC/UPC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

50,09 zł z VAT 40,72 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator