WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/UPC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

5,19 zł z VAT 4,22 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G657A2 2m.

Produkty z tej samej kategorii

12x Pigtail SC/UPC, SM, 1.5m, 12 kolorów

44,86 zł z VAT 36,47 zł netto

szt

Pigtail LC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

5,52 zł z VAT 4,49 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator