WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/APC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

5,50 zł z VAT 4,47 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

Stelaż zapasu kabla 600x600x100mm

40,59 zł z VAT 33,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

73,80 zł z VAT 60,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

20,17 zł z VAT 16,40 zł netto

szt

Tenda F3

BESTSELLER

Tenda F3

Bezprzewodowy router, 2.4 GHz, 300 Mb/s, 2T3R

Producent: Tenda

47,97 zł z VAT 39,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/UPC, MM OM1, 1m

6,21 zł z VAT 5,05 zł netto

szt

12x Pigtail SC/APC, SM, 1.5m, 12 kolorów

46,33 zł z VAT 37,67 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator