WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/APC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

6,52 zł z VAT 5,30 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail SC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 3m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail SC/APC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

5,03 zł z VAT 4,09 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P4112 (12)

10,23 zł z VAT 8,32 zł netto

szt

Stelaż zapasu kabla 600x600x100mm

60,27 zł z VAT 49,00 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P5012 (12/24)

BESTSELLER

10,01 zł z VAT 8,14 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

84,75 zł z VAT 68,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/UPC, MM OM3, 2m

7,85 zł z VAT 6,38 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

6,38 zł z VAT 5,19 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator