WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail SC/APC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

4,18 zł z VAT 3,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny - wysyłka w ciągu 24 godzin

Pigtail SC/APC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Kabel zasilający 1.2m (koniczynka)

9,23 zł z VAT 7,50 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

5,12 zł z VAT 4,16 zł netto

szt

MikroTik RouterBoard R11e-2HPnD

MikroTik RouterBoard R11e-2HPnD

2,4Ghz, miniPCI-e, 802.11b/g/n, dual chain 2x2 MIMO, 2x MMCX, moc do 30dBm

Producent: MikroTik

130,74 zł z VAT 106,29 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

5,12 zł z VAT 4,16 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM1, 1m

4,58 zł z VAT 3,72 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator